Tatuaż Różala

i takim oto sposobem zagłębiliśmy się w psychikę Różala. Wychodzi na to że on złym człowiekiem jest :)))
 
Zastanawiam się czy ogólnie głównie zainteresowanego obchodziła by opinia innych o jego tatuażu na twarzy,zapewne nie bo po prosty wy#@!$%*e na cudze opinie ot tak po prostu :-)
 
Moim zdaniem wręcz odwrotnie. Jak mnie coś jebie to o tym nie mówię, "tego" po prostu nie ma, a jak się nawija o czymś w co drugim zdaniu i wywiadzie to chyba nie jest takie obojętne co nie?...
 
dokładnie, różal często mówił, że wkurzają go tacy internetowi twardziele co krytukują go itp itd a sami nic nie robią pewnie.. wieć jednak nie jest tak, że nie obchodzi.



nie chodzi o to żeby go obrażać czy coś ale te tatuaże to naprawdę już przegięcie. w ogóle nie widziałem czy ktokolwiek poruszył temat jak złym pomysłem jest ten main event z różalem dla szerokiej publiczności(dla Nas, fanów dość dobry jak na tą galę ze względu na przeciwnika). numerowana gala, małe miasto, otwarty polsat. będą liczyć na oglądalność i zwykły Kowlaki odpali sobie z ciekawości co i jak. trafi na ostanią walkę. a tu co? wytatułowany barbarzyńca, skojarzenia odrazu ze skinami czy więzieniem i pogląd o KSW kontrowersyjny. dość duże ryzyko, że oprócz walki pudziana czy mameda już nic innego nie zobaczą.
 
dla mnie Różal moze sobie wytatuować co sobie chce, tez moge powiedziec to samo co on" jebie mnie to". Nasza opinia ze wygladają jak dwa kutasy nie ma nijak sie do tego czy jestesmy antyfanami Rożala. Jezeli jestem fanem Różala to znaczy, ze nie mam prawa do własnych mysli, chociazby negatywnych ?
 
akpapudzianowskimale.jpg
 
@nodles-dokladnie-ja jestem wrecz fanem Rozala-lubie jego styl bycia i kontrowersyjne wypowiedzi i mimo to ze deklaruje satanizm mysle,iz jest dobrym czlowiekiem.Nie zmienia to faktu ze teraz dla mnie te dwa hooje wytatuowane kolo ust przekreslaja jego wczesniejszy fajny wizerunek barbarzyncy czyniac go po prostu mega groteskowym.I k..a szkoda,ze gosciu to zrobil!!!!:-)
 
Ja bym sobie zrobił jakiś zabieg, który spowodowałby to, że moja szczena pozwalałby ciosom się ześlizgiwać jeśli już by doszły;) Jakieś wypalenie włosów, żeby zminimalizować tarcie, wypucowanie w jakiś medyczny sposób tam skóry...a później cała głowa, żeby wyjąć łatwiej łęb z gilotyny i ręce i nogi...ciekawe czy ktoś by miał coś przeciw i mógł tego zabronić;)
 
Podobał mi się do czasu do puki nie zaczeliście pisać że to kutasy i sam je tam zauważyłem...
 
http://pl-pl.facebook.com/pages/Jaram-si%C4%99-wydziaranymi-laskami/256443717704499?sk=photos
 
Weź, bo obrzygam monitor;)))



No panny w porządku, szkoda, że beszczeszczą piękne, kobiece ciało:-/ w sensie zasłaniają, wolę 1cm kwadratowy powierzchni ciała kobiecego niż 10cm kwadratowych ładnego tatooażu. Tatuaż może być, ale z głową, a nie próznią pod czachą i brakiem umiaru.



Dobrze, że u nas to jeszcze nie taka norma jak tam, gdzie mają wszystko w du**e.
 
Back
Top