Tanio skóry nie sprzedam

Miley za wszelka cene chce zerwac z wizerunkiem grzeczniej dziewczynik od Disneya lecz wg mnie to co ona odpierdala jest poprostu zalosne.Niech wypusci jakis sex-tape jak obciaga,nie wiem jakiemus koniowi czy tam niedzwiedziowi a nie takie tam popierdolki. Miley,czekam...
 
Niestety, sława w wieku dziecięcym kolejny raz pokazuje, że rujnuje dziecko psychicznie ;] Potrafi śpiewać, a musi się imać takich akcji by było o niej głośno? Zero :-)
 
Gwiazda muzyki pop. Pokaż dupe to sprzedaż płyty:) Od dziś żyjecie na tym świecie, czy jak? Ale w sumie z wyra bym jej nie wyrzucił.
 
Arlovski, ogólnie tancerze/tancerki na występach, jak najwięcej wszystkiego poza samym śpiewem dają zwykle ci, którzy są słabo utalentowani wokalnie lub chcą się dać zapamiętać. Ona rozpoznawalność już nie od dziś ma, śpiewać umie, więc po prostu chce być ciągle na pierwszych stronach za wszelką cenę stosując najgłupsze zagrywki. Zryty beret od sławy od dzieciaka i tyle.
 
Często mamy tu patologie filmowną lub fotografowaną ja zamieszczam teraz patologie pisaną prosto z Facebooka , Malżeństwo 34-30 lat tzw. kwiat emigracji. Mąż do żony :







Witam niewypisuj glupot tylko napisz prawde ze nasz zwiazek skonczyl przez anfetamine z ktorej nigdy niezrezygnujesz szukasz wsparcia w nowych przyjacielach ktorzy znaja cie jako zdepresowana matke a tym przyjacielom ktorzy znali cie dlugi czas niszczysz zwiazki dziewczyna ktora przez ciebie lezy w szpitalu to tez pewni niewazne bo nieudalo ci sie przeciagnac na swoja str mialas szanse byc z synem to wybralas burdel w niemczech dlaczego nipozwolilas mi i fifciowi cie odwiedzic w twojej nowej pracy?bo dobrze wiemy jaki rodzaj pracy wybralas lepiej dorobic w bajzlu niz w legalnej pracy napisz jak wypucilas dziecko do polski dwie pary skarpetek i trzy pary majtek a reszta nadawala sie w smietnik a moi i twoi znajomi z rotterdamu wiedza doskonale jaka jestes osoba opisz to wszystkoprawdziwie miej choc troche owagi bo dzis zamierzam udostepnic dla wszystkich nagrania w ktorych jestes glowna aktorka i to jak potraktowalas swojego synka poprostu wolalas cpac przez 7 ostatnich miesiecy niz zajmowac sie edukacja syna napisz prawde dlaczego musialem uciec z malym z holl anka chcialas oficialnego wparcia pokrzywdzonej mamy to zaczelas ja niemam nic do ukrycia tylko dlaczegoto wszystko musimy udowadniac na fecebooku twoja inteligencja zostala zniszczona przez to ze w hollandi jest pelna legalizacja a ty nipotrafilas sie ogarnac a kontaktu ci nigdy nie ogranicze tylko miej odwage przyjechac odwiedzic synka bo telefonicznie z 4latkiem to nie hallo moze ja moge znim do ciebie dojechac ale tez nima takiej opcji bo osoba u ktorej jestes i praca jaka masz utrudnia to my czekamy na twoja wizyte zabralas mi karty bankomatowe dokumenty pozminialas hasla pisalas z mojego profilu do pewnych osob ktore sa kobietami wciskajac mi ze mam romanse itdty jestes poprostu chora a pomuc ci moze tylko dobry psychiatra bez urazy dalej cie. Kocham bo kazdemu trzeba dac szanse mialas ja ale niewrocilas wolalas zostac w niemczech i miec kontakt telef z synkiem to nienormalne ania jezeli myslisz ze odbierzesz mi malutkiego to jestes w bledzie bo nietak zachowuje sie zdrowo myslaca kochajaca mamusia sory to koniec chcesz rozwodu ok przeciez to proste wroc i to zalatw boja nawet do pracy przez ciebie isc bo ukradlas mi dokumenty okarz sie odwaga i wroc zalatw wszystko z glowa a nie nekaniem mojej rodziny a najlepiej bedzie skomentowac wszystko po obejrzeniu wjakim syfie zylismy w holl i to jak taktowalas fifcia jest to zalosne ze wszyscy to zobaczai uslysza poprostu wstyd ania to wszysko a czas tylko jes na twoja nikorzysc chcesz widziec synka to przyjedz juz niejedna osoba ci to napisala teraz masz mozliwosc tylko i tak zniej nie skorzystasz a przez telef rozm mozesz z nowymi znajomymi a nie z 4latkiem zemnie zrobilas zebraka to ci sie udalo bo wszysko czego sie dorobilismy zostalo w holl w lombardach to chore powodzonka kochanie twoj byly niwolnik i sponsor i fifcia tata









<form action="https://www.facebook.com/ajax/ufi/modify.php" class="live_716728431746216_316526391751760 commentable_item autoexpand_mode" data-ft="{"tn":"]"}" data-live="{"seq":0}" id="u_jsonp_4_4" method="post" rel="async" style="margin: 0px; padding: 0px;">





<ul class="UFIList" data-reactid=".1l" style="list-style-type: none; margin: 0px; padding: 0px;">


</form>
 
@up


Zawsze podziwiałem i będe podziwiał niewiarygodnie kosmiczną synchroniazację podczas tych pokazów - jest to cos niepowtarzalnego !:-)
 
Z FB przypadkiem trafiłem wchodząc w znajomych ludzi których znam. Tych państwa nie znam osobiście.
 
Świetny ten pokaz. Jednak muszę się przyznać, że do końca miałem nadzieję, że ją nadzieje na ten szpic. :-)
 
Na początku serii z klaunami było śmiesznie. Ale już w tym odcinku akcje mi podchodzą na fejki. Na przykład pierwsza. Ehhh, wszystkie kanały się wypalają.



https://www.youtube.com/watch?v=0RO_HQMvxLo
 
Sory za post pod postem ale dopiero wyszło.



Ten prank akurat mi się podoba, tak jak część pierwsza. Tutaj już się nie doszukuję czy fake czy nie, bo było śmiesznie ijuz mi się nie chce.



https://www.youtube.com/watch?v=nmAPR76dbkQ
 
Gorsze od pierwszej wersji, tzn. mniej zabawne.



Swoją drogą co oni robią z tymi windami w tych prankach? Zawsze czymś są powykładne. To w ogole winda jest czy jakiś kontenerek udający windę?



e: Ten z klaunem fejkowa żenada w chuj, jak masa innych temu podobnych. Kogo to bawi?
 
Widywałem takie windy w nowobudowanych blokach .-) Dużo ludzi się też wprowadzało i chyba, żeby nie poobijać ścian jakimiś gabarytami ;-) A Raiden i tak miał białe włosy!
 
Tak jak



Born napisał takie tektury/dykty/płyty wiórowe są przymocowane w nowych blokach ( u kumpla są już 2 lata od wybudowania ) aby nie zarysować windy podczas wprowadzek mieszkańców. Później się to zdejmuje jak już budynek jest prawie pełny.
 
Tylko dlaczego za pierwszym razem zachowuje sie jak homopiczka, a potem już nie? Może ma rozdwojenie jaźni kto wie:))



@down ale braki w uzębieniu z lewej strony mu zostały:D
 
Żeby było zabawniej, jest tam drugi podstawiony murzyn - w starszym filmiku koleś z plecakiem w białej koszulce, a w nowszym z zamazaną twarzą!! Identyczna barwa głosu i maniera, ta sama postura;) Na bank, to są standardowe działania ludzi od pranków, ludzie po prostu widzą to co im sie chce pokazać, na szczegóły mało kto zwraca uwagę.
 
Bo takiego odgrywa, to jest ten sam koleś, akcent nie jest żadnym problemem, to jest ten sam głos:D Przez telefon gada po swojemu, ale "poczekaj chwile" już po angielsku.. Nawet rozmazany łep ma identyczny zarys.
 
Back
Top