Tanio skóry nie sprzedam

Przesada. Rozumiem przyjąć liścia. Rozumiem przyjąć drugiego jeśli coś się powie obraźliwego, ale to co tu się już odprawiało to mało kto wytrzyma i nie nazwałbym nawet reagującego na to damskim bokserem, bo ja tu damy żadnej nie widzę, a żądną agresji kobietę. Dobrze, że nie miałem takiej sytuacji nigdy (poza trzema pojedynczymi liścmi w różnych sytuacjach) i mam czyste sumienie :-)
 
Ja na sylwestrze dwa lata temu zebrałem od jednej laski takiego liścia, wtedy byłem pijany wiec po jednym liściu oddałem jej podwojnym :x :D



Koleś pipa, zamiast ją przytrzymac za ręce to pierdoli dalej głupoty i zbiera kolejne razy.
 
"zamiast ją przytrzymac za ręce to pierdoli dalej głupoty i zbiera kolejne razy."



Ano właśnie, odkąd szerzej znane jest BJJ już nie trzeba być damskim bokserem ;-D Można być grapplerem i iść w jej gardę albo za plecy, tudzież w 69 z góry, choć to już trochę ryzykowne mogłoby być dla przyrodzenia i cohones ;-)



Podejrzewam, że po samym trzymaniu jej rąk dostałby kolano na krocze i się skulił pod drzwiami ;-)
 
Jesli mialbym byc szczery(a jestem prawie zawsze) to jak bym jej jebnal to by sie nogami zakryla.Panienka przegiela i to konkretnie,jeszce ten jej pewny siebie wyraz twarzy.
 
Zajebiesz babkę jesteś damskim bokserem. Dasz się oklepywać, jesteś ciotą. Jedyne wyjście to chyba złapać ręce, ale gwiazda pewnie miałaby jeszcze większy wkurw.



Born, nadal pamiętam Twój tekst, który dalej mi się podoba: Kobiety nie biją, a jeśli biją to znaczy, że lubią się bić i można je bić, bo prowokują ;-)
 
No, dlatego trzeba posłać spać jakimś RnC albo iść w gardę i skontrolować ręce rozkładając je na boki siłowo ;-)



Dokładnie midern. Co za kobieta bije? Patola jakaś bądź po prostu fighterka, nigdy dama ;-)
 
Typ to oaza spokoju. A ta laska ładnie jebnięta ale jak kiedyś gość nie wytrzyma to bambera się kopytami nakryje.
 
2:40 bardzo trafne. Są kobiety i są szmaty. Pozdrowionka



https://www.youtube.com/watch?v=3pWCpc5Lobc&feature=youtu.be
 
Ano właśnie, odkąd szerzej znane jest BJJ już nie trzeba być damskim bokserem ;-D Można być grapplerem i iść w jej gardę albo za plecy, tudzież w 69 z góry, choć to już trochę ryzykowne mogłoby być dla przyrodzenia i cohones ;-)


Born, ja Cię uwielbiam czytać.
 
E tam,nic ciekawevo. Kolo pizda i dodatkowo bal sie jej oddac,bo jeszcze wiekszy wpierdol by dostal,tak sadze.
Ostatecznie ustawka,bo akurat kamerka,cos tam kombinuja i szmuka wchodzi na chatę. Cos mi smierdzi...
 
TH1 no offence, ale to chyba rekord powielenia czegoś wrzucanego :-D 5 raz bodajże? Megadobre i pewnie dlatego, a nie każdy zagląda tu regularnie ;D
 
Alexander Emelianenko się oświadczył!
aleksander-emelianenko.jpg

Będąc w więzieniu!
Czekając na proces!
Za napaść seksualną!

http://www.cagepotato.com/alexander-emelianenko-got-engaged-while-in-jail-awaiting-trial-for-sexual-assault1/
tłumaczenie oryginalnego tytułu
 
Back
Top