Tanio skóry nie sprzedam

Tak sobie przeglądając główną pomyślałem patrząc na to zdjęcie od prawej:



IJ9pbEL.png




On dobrze o tym wiedział ! A teraz że niby kontuzja, a na WWE Summer Slam to z Tysonem skakał. Jones następny w kolejce, kosiarz mistrzów nie śpi !
 
Jak wszyscy aktualni mistrzowie zrobią sobie kolejną wspólną sweet focię.
 
Wszyscy się śmiali, że POPEK KRUL ALBANII zrobił blizny, tatuaże na oczach, a z zębami nic nie robi. ŁYSO WAM TERAZ?



http://glamrap.pl/1/25148-zlote-zeby-popka-za-ponad-300-tys-zl
 
Odnośnie tego artykułu z SE, w galerii jest fota pięciu osób, czterech z zamazanymi oczami ( w tym Mamed), a Aslambek bez zamazanych :-)
 
Ciekawe co on musi robić temu ruskiemu gansterowi za te wszystkie zabawki... No ale niech Popas nie zwalnia, trzymam kciuki żeby został pierwszym człowiekiem po udanej transplantacji mózgu.



No, a MC Silk mi jakoś nie imponuje. Nadal zresztą nie wiem jak go traktować, bo póki co na pewno nie jako muzyka. Performer? Hepeningowiec? Frik? Czy zwykła gwiazdka jutuba?
 
Ja tam Silka lubię, nie wszystkie wideo ma takie "latane".



@karton323, było kilka tygodni temu. Ten skatowany to inny chłop.
 
TO nie ten sam koleś, już było to wyjaśniane. Sam zobacz tamten po prawej w ogóle inaczej wygląda, kolor włosów np. Druga sprawa z tego co pamiętam tamten po prawej zmarł, a jego oprawca już siedzi.
 
Ci na filmiku to dwóch różnych typów, dwie różne sytuacje.



Ten z lewej wrzucił do neta jak bije psiaka, internauci zareagowali, znaleźli go i już był sądzony z tego co pamiętam. Ten z prawej ponoć zmarł po pobiciu. Jak to Chmurson mówi, 90% rzeczy w necie to fejki - tutaj jedno i drugie bicie jest prawdziwe natomiast ich porównanie jako "ten sam typek" to fejk.



Dziękuję za uwagę.
 
Back
Top