Tanio skóry nie sprzedam

ciekawe czy ktoś się naprawdę nabiera na ulicy na te 'mięśnie', tzn. czy jakaś dupeczka na przykład pomyśli "ale zajebista ma ciałko, niezłe ciachencjo"... ciekawe:D
 
nie mówię, że bym chciał ale IMO kaptury wyglądają o niebo lepiej jak klata ;D
Cebeka zwłaszcza te z mniejszym biustem od tego koleszki się nim jarają :P
EDIT: kuźwa jednak kaptury też tragicznie wyglądają :P musiałem zobaczyć to jeszcze raz
 
to jest tak nienaturalne, że nie mogę przestać się dziwić tym ludziom.. wiekszość na bank nie miała styczności z siłką i tą całą zajawką, kulturą wręcz:D
 
34108d1265823920-freak-pics-2009newyorkprowomen_calo.jpg
 
zrywam ze swoją, robię jej aborcję i szukam tej lady, dzięki znalazłem sens życia:)
 
Jeżeli coś polskiego to polecam "ZF Skurcz" produkcje takich filmów jak Bułgarski Pościkk, Sarnie Żniwo, Sum tak zwany Olimpijczyk, Wściekłe Pięści Węża itd.
 
no to chyba synthol hehe ten koles kiedys tam dodal filmik "preparando to ufc" czy cos takiego i pokazywal swoje "umiejetnosci" bokserskie :D niestety nie znalazlem go


zeby nie robic pustych przebiegow :


 
kurwa mati popsułeś mi dzień tym nagraniem.. ale mu się to gówno wylewa:/ a ja idę jutro na usunięcie starej blizny do chirurga i mi się źle skojarzyło heh
 
na razie idę na konsultację, doktorek powiedział, że blizny żadnej nie będzie, jujtro go wypytam dokładnie spoko nie dam się zrobić w uuuuuuuuuuj
 
Kompilacja nokautów, które zawstydzą każdego;) nie tylko MMA

wolumin drugi:
 
Back
Top