Tanio skóry nie sprzedam

Hang pewnie musisz miec niesamowita wiedze na temat tej kultury, muzyki z nia zwiazanej i nurtów w niej panujacych oraz ta sama jezeli chodzi o pop i disco polo skoro tak uwazasz.
no chyba ze twoja opinia jest oparta na tym co widzisz np w tv.
jezeli tak to moze nalezaloby sie powstrzymac przed nazywaniem czegos "dnem".
ja nie wypowiadam sie na temat fizyki kwantowej...bo nic o nie nie wiem.pozdro
 
http://demotywatory.pl/2509892/Kibice-Siatkowki-laczmy-sie ostatni punkt dotyczy MMAROCKS! Oby nigdy nasza strona nie skończyła działalności. :D
 
To czego ty słuchasz ??
Bo ja np. tak jak ty stawiam metal z disco i popem na dnie.
To ani chybi jakies lekkie uposledzenie jesli chodzi o muzyke, skoro na dnie stawiasz gatunek, ktory wymaga takich a nie innych umiejetnosci.
 
Wiesz zellboy jak chcesz się bawić w logana to fajnie, ale nie wyjeżdżaj mi tu z uposledzeniem. A hip hop nie wymaga umiejętności ??
 
Hehe wyluzujcie zwieracze chłopaki. O gustach się nie dyskutuje.
Ale rozwala mnie, że zaczynają już padać obelgi w stylu "Ty loganie" :D
 
Wiesz zellboy jak chcesz się bawić w logana to fajnie, ale nie wyjeżdżaj mi tu z uposledzeniem. A hip hop nie wymaga umiejętności ??

Wg mnie zeby byc hiphopowcem, nie trzeba miec zadnych umiejetnosci; oczywiscie, zeby byc dobrym muzykiem hip hopowym, trzeba miec umiejetnosci. No co tu duzo mowic, Fisz czy Magik (niech mu ziemia lekka bedzie) to bardzo utalentowani artysci, ale jest tez masa chlamu bez talentu (taki przyklad).


Jesli chodzi o metal, to przynajmniej jako tako trzeba grac na instrumentach. W zasadzie w historii rocka to przychodzi mi na mysl tylko Sid Vicious z osob bez talentu, ktore kariere zrobily... a on w sumie bardziej bo cwano wykombinowal, ze szybko umarl ;)


PS. dajcie na luz z tekstami o wyluzowaniu panowie ;)
 
Zelboys06 a zeby byc metalem to trzeba grac na jakis instrumentach?;)


nie wydaje mi sie tez aby wsrod ludzi sluchajacych lub tworzacych ta muzyke nie bylo podzialow i konfliktow a panowala harmonia i wszechobecna akceptacja wszystkiego i wszystkich jezeli chodzi o metal.roznica zdan to rzecz normalna.


chlam i osoby bez talentu zdarzaja sie wszedzie i gadka w stylu ze to jest cacy a tamto be...jest bez sesu.(tak jak uwazanie ze jakas muzyka lub subkultura jest lepsza czy gorsza)


fan roznej muzyki.peace
 
Typ dostał pracę jako announcer drużyny futbolowej Clevland Cavaliers w 48godzin po opublikowaniu tego materiału :)


 
Od ok 20sekundy ;) widać że współpraca SPIKE TV z UFC się układa. Niestety nigdzie w necie nie mogę znaleźć dłuższego fragmentu.
 
163866_486989103228_61345743228_6084537_376867_n.jpg
 
@Perfumiarz w takich chwilach dziękuję, że internet nie jest tylko zgrają bachorów i że potrafi pomóc potrzebującemu człowiekowi !
 
Mnie to zadziwia, że w 3 dni po pojawieniu sie filmiku na necie kompletnie anonimowy koleś ma swoją na wikipedii, jest gwiazdą o której słyszano we wszystkich krajach świata, ma prace i z bezdomnego stał sie ponadprzeciętnie bogatym.


Globalizacja mnie czasami przerasta.
 
Back
Top