Tanio skóry nie sprzedam

Wszystkie takie filmy to fejki. Kupujesz monitor w lombardzie za 60 zł, kręcisz virala, że niby wielki flame, a później stajesz się gwiazdą YouTube. To tak jak z tym dzieciakiem, co mu matka skasowała konto do WarCrafta i sobie wsadzał pilota od telewizora w tyłek - wszystko fake.
 
Po co otwierał okno, mógł przez nie wyrzucić, to dopiero szczyt nerwów ;-) Ale głupota jeśli ktoś tak reaguje. Rozumiem być nerwowym, ale z sensownych powodów chociaż ;-)
 
Filmiku z pilotem w tyłku nie widziałem (całe szczęście), ale mam nadzieję że wszystkie te filmiki to fake bo po prostu nie chcę wierzyć, że dzisiejsze dzieciaki i dzisiejsza młodzieź są tak pierdolnięci. Swoją drogą, nawet jak fake to i tak trzeba być dobrze jebniętym żeby kupić monitor nawet za 60zł, żeby tylko rzucić nim przez okno i robić z siebie psychola i debila.
 
Filmiku z pilotem w tyłku nie widziałem (całe szczęście), ale mam nadzieję że wszystkie te filmiki to fake bo po prostu nie chcę wierzyć, że dzisiejsze dzieciaki i dzisiejsza młodzieź są tak pierdolnięci. Swoją drogą, nawet jak fake to i tak trzeba być dobrze jebniętym żeby kupić monitor nawet za 60zł, żeby tylko rzucić nim przez okno i robić z siebie psychola i debila.






Koleś ma jakiś kanał growy, więc taka akacja viralowa tylko pomoże mu w uzyskaniu masy nowych gimbo-widzów. Zwłaszcza jeśli nastawia się na rage gameplay'e, bardzo ostatnio popularne. 100 % fake. Tak się zdobywa kasę i sławę na YouTube.
 
No ja gdzieś tam jednym okiem wczoraj widziałem jak dziewczyna na pudlu była, że jakieś laski wystawiają swoje dziewictwo na aukcje. Przebij to ;-) I ktoś pareset tysięcy dolców jest w stanie niby dać :D
 
Born nie pierdol, że jednym okiem widziałeś, twardo licytowałeś na pewno :-) Przechodząc do meritum to co się teraz wyprawia to brak słów.
 
Dzięki, Spa!
Jezu, ależ to żałosne. Mało majestatyczny sposób okazywania złości. Po waszych opowieściach spodziewałem się więcej pilota w tyłku, ale i tak całkiem śmieszne. :-)
 
Nokautować to ona może schabowe w kuchni. Tutaj wyskoczyła z jakimś prostackim tekstem, po którym można jej tylko żałować małego rozumku.
 
sobie wsadzał pilota od telewizora w tyłek - wszystko fake.


sporo lat temu był taki filmik gdzie facet sobie wsadził słoik do tyłka , słoik pękł i facet wyciagał kawałki szkła z zakrwawionego odbytu, masz może informację czy to tez był fake? :)
 
Fresh. Po pierwsze mówimy o viralach i filmach rage na YouTube. Nie o tych z sadistica. Myślem, że to jest jasne. Jeśli idziemy w radykalizm, to nad jeziorem w Rosji pewien bojownik uciął głowę swojemu ziomkowi nożem kukri, a nóż ten zatrzymał się na kręgach szyjnych. Nie wiem czy to widziałeś ;). Więc sorry, ale co innego virale, a co innego filmy dewiacji/zbrodni - te niekoniecznie muszą być fejkami, natomiast rage filmy są wszystkie takimi.
 
spoko, filimk z odcinaniem głowy widziałem ale nie wiem czy o tym samym mowa, ten który ja widział to Czeczen odcinał głowe rosyjskiem okupantowi - wygladało autentycznie. O film ze słokime nie pytałem złośliwie tylko z czystej ciekawosc bo to oglądanie go było dosyć mocno traumatyczne i gdyby sie okazło że to fake to życie stałoby sie lżejsze, zawsze było mi żal tego kolesia co on powie jak zadzwoni na pogotowe, prosze o pomoc słoik pękł mi w odbycie ?


Jeżli chodzi o virale to ponoc akcja ze zjedzeniem bana przez zawodnika barcelony, Alvesa, była akcją wymyśloną przez grupę PRowców którzy pracowali dla przesladowanego na tle rasowym Neymara
 
Fresh. W dzisiejszym świecie nawet faile to fotomontaże. Pamiętasz przesławny film o tym jak laska spadła na stół i się podpaliła robiąc ten debilny twerk? Fail zmontowany przez Jimmy'ego Kimmela. Tak samo swego czasu były informacje o zachodzie słońca transmitowanym w Chinach z wpowodu smogu lub o gościu co przez rok jadał na lotnisku bo kasował rezerwacje samolotowe. Wszystko to okazało się manipulacją i informacjami nieprawdziwymi. Niestety ale żyjemy w czasach gdzie 95 % informacji w Internecie jest fałszywych. Zrodziła się debilna moda na virale i dziś człowiek nawet failu nie może być pewien. Śmietnik danych, dane zmanipulowane. Z tym bananem to się nie dziwię.
 
Back
Top