Tanio skóry nie sprzedam

10156005_705587442837419_63466310035032672_n.jpg




on serio ma taka dziare? czy to mahon?
 
Up co do reki pomijając przekacz:-)
To tak spojrzalem wzrokowo nie zwrocilem uwagi
A dopiero pozniej patrze ze tam chyba babola ktos jebną:-)
 
https://www.youtube.com/watch?v=NJsHw0Xvfg0



pierwsze 20 sekund tego filmu jest mistrzowskie :-), niech ktos zrobi z tego mixa
 
Ale koleś nafufany i niewyspany :-) !!!

Hehe, w sumię wielokrotnie widziałem na własne oczy bardzoooo podobne zachowania, spowodowane bardzo małą ilością snu przez kilka dni ( lub jego całkowity brak ) + speed - to jest masakra jak ludzie potrfią się zachowywac i jakie mają schizy ...

Koleś z mojego osiedla miał np. wstawic się na policję, gdzie na wezwaniu było, że jeśli się nie wstawi, to moga doprowadzic go siłą - oczywiście się nie wstawił ( nom i że nie spał kilka nocy + cpał kilka dni, wkręcił sobię, że go ta policja szuka na osiedlu ...), pomijając co odpierdalał do południa i jego nagłą ucieczkę ch*j wie gdzie, to najbardziej mnie ,,zniszczyło,, jak wracam do domu, otwieram klatkę , a tam ten koleś na pół pietrze i do mnie :
- ,, Ej psy stoją przed klatką, błagam Cię, weż mnie wpuśc do domu, wyskocze przez okno z drugiej strony (mieszkam na parterze)( koleś mi już normalnie łapał za klamke od drzwi, a w domu mama itd... ),,
- ,, Kurwa ogarnij się, zadnych psów nie ma, chodzę po osiedlu już godzinę i żadnej policji nie wiedziałem !,,
- ,, Acha, dobra to ja spierdalam ,, - otwiera drzwi od klatki i fruuuu zniknoł w ciemnościach

Dodam, że przerażenie jakie widac było w jego oczach, nie zapomne chyba do końca życia ...
 
Wracając do sygny, to czy przypadkiem czegoś podobnego nie zrobił Gracie? Nie wiem dlaczego, ale po głowie mi świta, że i jeden z nich coś takiego zrobił.
 
Batman


Nie przypominam sobie, żeby któryś Gracie dokonał podobnego TKO tj. z pozycji, która zwie się bodajże ,,crucifix,, zdemolował swojego rywala łokciami, ale ,,ręki sobie uciąc nie dam,, ,bo wszystkich walk rodziny Gracie nie oglądałem ( choc Royce zdarzyło mi się obejrzec wiele, ale już raczej dawno i mogłem zapomniec o podobnym przypadku ) .
 
Tomku, zrobiło mi się przykro. :D Gdy te walki się toczyły, prawdopodobnie rosły mi pierwsze mleczaki :)



Cóż, najwidoczniej coś mi się pomyliło... :)



Chociaż chętnie bym pooglądał te pierwsze walki w UFC, albo PRIDE. Dużo jest tego na necie, od czasu do czasu coś obejrzę, ale musiałbym poświęcić kiedyś taki jeden dzień i ponadrabiać wszystkie młodzieńcze lata :) Kurdę, szkoda, że na polsacie zamiast takich gal, leciało wtedy POWER RANGERS :D
 
Film jak Borys Mańkowski betonuje Pudziana już usuniety Wszystkie artykuły i na FB też usuniete ! Wniosek sam się nasuwa.
 
Ktoś nagrał filmik jak po KSW Borys kula się się na ringu z Pudziem własciwe to robi z nim co chce poddanie i trenigowe G&P w dosiadzie na koniec Borys go puszcza wolno, Pudzio wstaje i odchodzi poniżony Wyglądało to jak Bully Beatdown
 
Czyli nie ma tego filmiku już nigdzie? Nie wierzę, żeby Borys był w stanie robić z pudzianem co tylko chce.
 
Zdążyłem obejrzeć ten filmik i potwierdzam wersję Tytusa. Pudzian był okręcany jak dziecko w parterze.
 
To w takim razie nie dziwię się, żę bardzo szybko zniknął.



PS. Przepraszam muszę. :(. MUSZĘ



Gram sobie w king of dragon pass a tam: http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20121111155055/kingofdragonpass/images/d/d3/Meeting_ducks.jpg
 
Ja nie widziałem , ale wierzę. Dla mnie Pudzianowski mimo jakiegoś tam swojego progresu jest po prostu chujowy i zawodnik któy posiada technike nie ma problemu z taką górą mięsa. Nie zdziwiłbym się jakby Demetrious Johnson skręcił w parterze Pudziana. :-)
 
Back
Top