Tanio skóry nie sprzedam

Nie wiem czy to sie nadaje tutaj czy do newsów, ale dzisiaj o 19:50 na TVN w Uwadze będzie reportaż o tych dzieciach, które ostatnio walczyły na zasadach muay thai w klatce i jeden z nich zaliczył nokaut. Widziałem przed chwilą zapowiedź, oczywiście poza sceną nokautu seria zdjęć z najbardziej krwawych walk z UFC, m.in. Kampmann vs Sanchez, widać że chcą na siłe sensacje zrobić.
 
@up



szczerze jak na tvn i reportaż uwagi to spodziewałem się czegoś dużo gorszego, czegoś na zasadzie - wchodzi 2, wychodzi 1, chociaż coś podobnego kiedyś już chyba było?:D
 
Pokazali zdjęcia najbardziej krwawych walk i później są takie złe opinie na temat mma typu ,,To jest rzeźnia".Ja nieraz widziałem mocniej porościnanych piłkarzy i jakoś piłka nożna to nie ,,rzeźnia''.
 
na grubo, chyba za duzo ciosow przyjal



http://sport.wp.pl/gid,16605255,kat,1716,page,1,title,Najbardziej-kontrowersyjne-wypowiedzi-Tomasza-Adamka,galeria.html
 
Krew w ringu/klatce dla ludzi, którzy MMA nie oglądają, jest czymś odrażajacym, brutalnym i rzeźnią. Jednak dla tych, którzy trenują, lub ogladają MMA, to jest okazanie woli walki i determinacji. Kij ma dwa końce.
 
Co by nie mówić Adamek bokserem był świenym, ale człowiekiem jest prostym i ma takie, a nie inne poglady. To wyniósł z domu.
 
IMO Akcja roku!!!







:-)







To chyba ten:



cats-eccbc87e4b5ce2fe28308fd9f2a7baf3-2637.gif
 
https://www.youtube.com/watch?v=SbBBPyxLbeY



Czy sparują razem, czy to tylko reklama - nie wiem, ale fajnie zobaczyć ich razem.
 
Sparują, zarówno przed swoimi starciami ze sobą, jak i po nich jeżdżą do siebie na sparingi.
 
Podczas nagrań reżyser musi się nieźle na pracować, żeby nie było widać jej wszystkich bród :p
 
Farna, coś ty żarła ?? Widziałem ją jakiś czas temu przez moment w x factorze, to zauwazyłem po piersiach, że trochu przytyła - tylko, że tam siedziała więc nie widziałem całokształtu, który jest z lekka mówiąc przesadą . Taka Tatiana Okupnik ( great ass ) potrafi o siebie dbac w tym wieku , a Farnie nie chce się poruszac trochu dupy na siłowni / świezym powietrzu ...
 
Nie obrażać Ewki bo Chmura pobanuje. Biedaczek był w niej kiedyś bardzo zakochany :(



Ps: to prawda.
 
dopiero obejrzalem wywiad z Pudziao - on chyba trolluje juz nas z ta skora, co? :)



cos jak Robin w HIMYM z 'but, ummm...'. <3
 
Back
Top