Tanio skóry nie sprzedam

10 lat temu, to byly fajne. Styl wpolczesnych dokumentow w ogole mi nie odpowiada. Setki powtorzen zdan, kadrow, bardzo malo faktow. Narreacja typowo co 10 minut zaciekawia by akurat dac miejsce na reklamy. Najgorzej z linia Discovery, tam to juz w ogole poszli bo bandzie i jakies niby-dokumenty (a tak naprawde prawie reality show) czy inne bzdury pokazuja.



afaad88203129626c9d9dff2c20052a6.jpg
 
Może troche w temacie podróży, zwieżąt itp. A tego pana pamiętacie? Steve Irwin. Pamiętam, jak za małolata oglądałem na kanałach typu Nationa Geographic czy AnimalPark, gdzie leciały dokumenty o łapaniu krokodyli, i inne takie przygody. Nigdy nie zapomnę mojego szou, jak w pierwszych klasach podstawówki dowiedziałem się, że zabiła go płaszczka. W tamtym czasie dla mnie to była tragedia, teraz bardzo miło Steva wspominam :)



steve_irwin-1.jpg
 
a ja za to bardzo lubiłem?, bo nie wiem czy jeszcze wychodzi seria Boso przez świat. Cejrowski potrafi ciekawie opowiadać, w szczególności na temat plemion w Ameryce Płd. czy o Mexico. Tony Halik też był świetny.
 
@Up, nie zauważyłem tego :O Oczywiscie "rz", nie wiem, czemu napisałem inaczej :)



@Down, nie czepiałem się ortografii i interpunkcji. Poza tym, piszę po polsku, czasem każdemu jakieś błędy się zdarzają :)
 
Aaa, tu masz rację. Chociaż dla mnie jest logiczne, jak się pisze "zwierząt", po prostu brak skupienia z mojej strony.



Ale dobra, nie tłumaczę się już - bo po co. EOT
 
[strike]Czyli jak GSP wróci do mma to trochę ciężko będzie mu walczyć z Krzyśkiem [/strike]



Zapomniałem, że inna kategoria wagowa
 
Nie mam porónania jak było 10 lat temu, bo nie miałem (z resztą do teraz w PL) kablówki. "Łowcę krokodyli" oglądam czasem na tv 6, czy czymś innym. No trochę ironia losu, że gościu całe życie bawił się z aligatorami, krokodylami, wężami a zabiła go... płaszczka. Lubię ludzi z taką pasją do zwierząt. Sam mam jeden egzotyczny gatunek.Chciałbym kiedyś się wybrać na jakieś Safarii. Ah te marzenia :)
 
Kto oglądał GoT s4e01 bedzie wiedzial o co chodzi ;)



https://www.youtube.com/watch?v=sJCBRepFi2g
 
Ten po prawej też mnie się skojarzył z Chrisem Weidmanem. A ten po lewej do Demetriousa faktycznie bardzo podobny!
 
Back
Top