Tanio skóry nie sprzedam

Volf, czy to Ty? :-)



296g0g3.jpg
 
Nie widzę tematu gdzie by to wrzucić to wrzuce sobie tu. Niedzielne nudy. Taką sobie zrobiłem liste klubów układaną w oparciu o ocene infrastruktury. Mam nadzieję, że uda mi się załapać na zwiedzanie i treningi przy okazji wyjazdów na imprezy na których gram i może zrobie vbloga. Do tego w sumie można by założyć osobny temat, który myślę, że w kwestii informacyjnej dla innych przydałby się.

A więc:
1. Tomasz Mammulski Sport i Rekreacja z klasą. Kraków.
Najlepsze ze wszystkich miejsc. Począwszy od dużych i czystych szatni wyposażonych w kilka osobnych stanowisk z prysznicami, przez mini siłownie, bieżnie! Przestronną i klimatyzowaną salę z kiljunastoma workami na dwóch małych ringach skończywszy.
2. Szkoła Walki Drwala. Kraków. Dwie osobne sale. Jedna pod techniki uderzane/kopane. Druga pod mma i cross. Ta druga składa się z dużej maty, którą można podzielić na dwie cześci i osobnej sekcji z konstrukcja oraz przyżądami do crossa. Mogliby oddnowić prysznice i byłoby wzorowo.
3. Grappling Kraków Wola Duchacka. Dwie nie duże sale, ale gdy nie zbyt wielu trenujących to sprawdzają się dobrze. Mała siłownia zawierająca najpotrzebniejsze żelastwo. Sauna. Problem z tym miejsc pojawia się gdy.trenuje kilka grup w jednym czasie.
4. Adrealina fight club. Częstochowa. Nie duża sala, ale na potrzeby sekcji wystarcza. Troche peerlowskie prysznice.
5. Spartakus team. Zakopane. Sala zapaśnicza w COŚ. Najwięcej miejsca, bardzo mięka mata ood rzuty idealna. Pewnie ze względu na duży rozmiar pomieszczenia w zimie jest turbo bardzo zimno. I mi to przeszkadzało. Ale sorry taki mamy klimat.
6. Herkules. Nowy Targ. Hard corowa mata w sali przy lodowisku. Bardzo twarda, szorstka i do tego chyba w kiepskim stanie higienicznym. Szatnie są. Prysznic chyba
7. Grappling Kraków Lubicz. Dwie małe salki, które po 20 minutach zamieniają sie w saune. Dwa małe worki. Mała szatnia. Przysznice w osobnym pomieszczeniu na tym samym piętrze. Niby fajnie, że w centrum, ale nie fajnie że z każdej strony korki.
 
Nie słyszałem "KSW" a słyszałem wiele na tej gali, każdy głupi krzyk praktycznie i to bym usłyszał. Było "Dezoo"
 
Że też Krzysiek nie glębnał ze śmiechu na słowa "kawał dobrego mma" :D
 
Bardzo ładna zapowiedź. Myślałem, że będzie wyglądała tak: Kur... Bonus BGC, kurw@#% z tej strony. Zapraszam kurw@#% wszystkich kurw@#% na moją walkę kurw@#%. Pozdrawiam kur@#% kurw@#% całą kurw@#% arenę kurw@#% tutaj. Zobaczycie kurw@#% kawał kurw@#% dobrego MMA kurw@#%.
 
Koleś ma tyle kasy a wystrój mieszkania jak z PRL. Meblościanka ciągle na propise :-)


edit:


No i się dałem przytrollować :/. Archiwalne zdjęcia z faktu. Cały art :


http://www.fakt.pl/kiczowate-mieszkanie-polskiej-gwiazdy-tak-zyl-pudzian,galeria,442474,1.html
 
Back
Top