Tanio skóry nie sprzedam

WTF?



pby4.jpg




Taki kwiatek znalazłem na WP w relacji z meczu koszykarskiego. Link: http://sport.wp.pl/lbid,4542,title,EuroBasket-Slowenia-Polska-na-zywo,nazywo.html
 
No to powyżej w przeciwieństwie do tamtego żałosnego filmika, który wrzucił cruor to nie są zadne zwierzeta, to raczej własnie takie cos jak wesele powinno wygladac, babka dobrze podkreca imprezę :D
 
Skoro już poruszono temat stosunków damsko-męskich nie może zabraknąć tej szybkiej i skutecznej metody na poderwanie dziewczyny. Niestety nie da się tak stworzyć trwałego związku, bo zaraz potem trzeba ją rzucić.



 
właśnie miałem to napisać, kiedy wrzucałem, ale czasu mi zbrakło, temu mojemu filmikowi to można zarzucać zezwierzęcenie :/



nie chciałbym się na takim weselu znaleźć
 
Chyba mnie omineło wcielenie polski jako 52 stan do USA.



A tak wogóle to dlaczego karta jest prawie pusta?
 
Ja już mówiłem, że Venom leniuchuje z uaktualnianiem sherdoga tak z rozpiską KSW jak i MMAA
 
Byem przekonany, że to video było prawdziwe, moja dziewczyna z kolei mówiła, że to fake. A ja jej "no co Ty, widać, że to na serio" hahaha.
 
Ja tylko powiem, że świat się kończy, a w Internecie coraz większy burdel, skoro już nawet fail klipy fejkują.
 
Nacieszcie się nowym/starym Mariuszem, bo na KSW 24 będzie Mariusz jakiego jeszce nie było, nie to co te wcześniejsze Mariusze, ten Mariusz wniesie Mariusza na nowy poziom.



btw skoro jest tyle nowych odsłon Mariusza przydałaby się odświeżona wersja brata Mariusza, który jest ten sam, co brat Mariusza parę lat temu...
 
Back
Top