Tanio skóry nie sprzedam

te SMSy mnie totalnie rozpierdoliły,ciekawe czy przy okazji następnego UFC też coś takiego będzie
 
Kapitalne. Że fake, to wiadomo, jednak trzeba przyznać, że stylistycznie, to wiadomości dobrze dopasowane pod zawodników.
 
Rozpiska nowego cyklu będzie konkretna...



998840_10152961399840276_1985715584_n.jpg
 
Tekst Dany do Pierca, ze dzieki swietnemu wystepowi awansowal na undercard mnie zniszczyl. Zdecydowanie przydalby sie rodzimy odpowiednik przy okazji np. kolejnego KSW. Wiec jesli ktos ma wene ...
 
Przemek, dawno i nieprawda ! :D




Dobra Mort nie pier$# ,pierwszy wolny weekend i pewnie uderzysz w klub -mnie nie oszukasz :D




Tekst Dany do Pierca, ze dzieki swietnemu wystepowi awansowal na undercard mnie zniszczyl. Zdecydowanie przydalby sie rodzimy odpowiednik przy okazji np. kolejnego KSW. Wiec jesli ktos ma wene ...


Świetny pomysł,moze kogoś ruszy-Comber?:)
 
"Około 300 egzorcystów z całej Polski i z zagranicy przyjechało do Częstochowy. W tym roku ocenili m.in., że trenowanie wschodnich sztuk walki, to jednocześnie stawanie się wyznawcą danej religii."


:-)
 
"Około 300 egzorcystów z całej Polski i z zagranicy przyjechało do Częstochowy. W tym roku ocenili m.in., że trenowanie wschodnich sztuk walki, to jednocześnie stawanie się wyznawcą danej religii."


Shit, jaka religia jest w Kyokushin? Bo musze się zapoznać ze swoim wyznaniem jak tak. Chyba,że jak już nie chodzę to się nie liczy :-)?
 
Byłem na mszy w którąś niedzielę i był właśnie czytany list w którym była mowa, że właśnie sekty i takie inne sprawy są częto ukryte pod postacią szkół sztuk walki i uwaga uwaga... szkół języków obcych...
 
Back
Top