Tanio skóry nie sprzedam

Mogę mieć błędne info ale słyszałem, że palenie takich alko epapierosów wyniszcza mózg w podobnym stopniu jak wąchanie kleju. Lepiej to w normalny sposób robić :-)
 
Ja tam jakoś z fajkami nie mógłbym żyć ;D Nie przepadam za nimi, a szczególnie za palącymi kobietami ;)
 
08bcc119f9641a7b953d539082b3aa86.jpg
 
http://msn.foxsports.com/ufc/story/texts-from-last-fight-ufc-162-edition-070813?m_n=true



relacja smsowa z ostatniego ufc
 
Świetne te smsy :P. Mam nadzieję, że coś takiego jeszcze się pojawi z okazji następnych UFC. Najbardziej mnie śmieszyły lole Jona Jonesa :)
 
Hendo dojebał z tym "Funny, considering you were the one that i put to sleep" do Bispinga :-)



Ale co oni konferencję na smsy urządzili? jakim cudem :P? Ale momentami mi to wygląda na jakąś podróbkę, nie wierzę,że tak by wszyscy wbijali i się jechali tam :-) I Roy wklejał sam z siebie pizze i pączki cały czas, a Vitor bez przerwy pisał o Jezusie, nawet gdy ktoś wspomina coś o wodzie.
 
Haha, nie sądziłem, że ktoś po przeczytaniu kilku pierwszych wiadomości może mieć jakiekolwiek wątpliwości :-)
 
Kurwa, to się obudziłem w porę hahaha :D Nie byłem rano zdolny do logicznego myślenia, a ja myślałem,że Wy to tak serio bierzecie to i sam się starałem... Haha:-)
 
Back
Top