Tanio skóry nie sprzedam

rzucilem do HP, ale wydaje mi sie, ze tego zdjecia nigdy za wiele eej!



1012180_10151725614911203_1160888411_n.jpg




sesja ESPN z Mieshka.
 
Chyba kolega nie wie jak Bazi sobie wyśmienicie ostatnio radzi, pokonał wielka gwiazde K1 Jamesa Smitha ,a żeby nie było wątpliwości wział rewanż po wygranej walce i co prawda meczac sie z nim juz pare rund ale pokonał go nokautem z brzucha TROCHE SZACUNKU HELOŁ
 
Odnośnie postu Gambisa, na tym plakacie Ronda ma dziwne plecy (tzn. na odcinku lędźwiowym kręgosłupa) :D Jak dla mnie, Miesha o wiele lepsza :P
 
Mecz ligi amatorskiej w Brazylii przerodził się w prawdziwą rzeźnię - informują tamtejsze serwisy sportowe. Boisko stało się sceną podwójnego morderstwa.



Wszystko rozegrało się w brazylijskim Maranhao, kilka dni temu. Podczas meczu ligi amatorskiej jednemu z zawodników nie spodobała się decyzja arbitra, Otavio Jordao da Silvy, który postanowił wyrzucić go z boiska za brutalny faul.



Piłkarz, Josenir dos Santos Abreu, popchnął sędziego, a wystraszony arbiter niespodziewanie wyciągnął nóż i śmiertelnie ugodził zawodnika. Natychmiast z trybun zbiegli na murawę rozwścieczeni kibice, którzy nie tylko pobili śmiertelnie sędziego, ale obrzucili także jego ciało kamieniami, a następnie odcięli mu głowę i nabitą na pal umieścili w kole środkowym boiska.






Video dla ludzi o mocnych nerwach. Wchodzicie na własną odpowiedzialność !



liveleak .com/view?i=ab6_ 1372968263



@ Wrzuciłeś zdjęcie także nie mieli wyboru :-) Tutaj jest link więc jest wybór. Oglądam bądź nie :-)



Poza tym nie trzeba Bóg wie gdzie szukać. Wystarczy wejść na Wirtualną Polske.



http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?kat=86078&title=Pilkarski-mundial-w-obliczu-brazylijskich-dramatow&wid=15796178&
 
VoRaNek, ja kiedyś wrzuciłem gifa z palcem JBJ to mnie niektórzy prawie zlinczowali :-)







@up w dodatku animowane :)
 
Back
Top