Tanio skóry nie sprzedam

Na początku myślałem, że to jest opalony Sergio Ramos :-)



Też nie ogarnąłem faceta, poza zawodnikami heavyweight w boksie to znam tylko Włodarczyka i Roya Jonesa Jra xd
 
No sorry, jak jedno pod drugim jest, to ewidentnie powinieneś się wybrać do okulisty, jeżeli tamtego nie widziałeś.

ja jestem od takich wrzutek wiec pretensje nie do MNIE


A to jest po prostu gimbusiarski argument.
 
Dla mnie takie "zarty" sa bezsensowne. Co one udowadniaja? Ze ludzie sa spieci, a mogliby "potrzymac jajka"? Ze wkrecajacy jest luzny? Albo odwazny?



Przeciez te teksty sa agresywne, prymitywne, i w kontekscie spotkania na ulicy nawet nie sa dwuznaczne. Gdzie tu zart? Jak dla mnie to sie nie nadaje do tematu, trzymajmy jakosc.



No chyba ze krecimy beke z nieudolnosci wkrecajacego.
 
Popieram, mimo, że jestem spokojnym i bezkonfliktowym człowiekiem, to na pewno bym co najmniej odepchnął idiotę.
 
ja sie usmialem w niektorych momentach. nawet jak ktos ci zadaje takie pytanie na ulicy, to jak jestes kulturalny to zlewasz typa, ale buractwo czasami wychodzi, lepiej jebnac czy wyzwac
 
Hmmm, Chrystusowe podejscie, bo zachowanie kolesia jest ofensywne i rekacje ofensywno-defensywne, a nie neutralne, sa po prostu bardziej prawdopodbne. Wyobraz sobie, ze naprawde masz "jajka do potrzymania". Przywiozles ich duzo do babci, ktora piecze ciasta na wesela. Nie masz rak, drzwi do klatki nie mozesz otworzyc, albo pojemnij jest duzy i niewygodny do niesienia samemu, whatever, chcesz poprosic kogos o pomoc. Ciekawe czy w ten sposob.
 
A ja bym się wystraszył. Takie czasy, że jak kiedyś koleś ogarniał Cię oczami to pewne było, że szykuje się wpierdol. Teraz to nie wiadomo, czy chce Ci dać w ryj czy mu wpadłeś w oko i spowodowałeś u niego podniecenie między nogami :/ Takie czasy.



A żart w sobie jest chujowy. Chcą być zabawni jak Remi a wychodzi słabo.
 
co to jest chrystusowe podejscie? ja nie widze w tym nic ofensywnego, tym bardziej jakim ciotowatym tonem mowi ten gosciu i jak wyglada. no ale kazdy odbiera to na swoj sposob.



jak by widzial, ze niose tyle jaj, to mysle, ze zrozumial by pytanie



edit: to byla odpowiedz na ta sytuacje z jajkami babci :)
 
Ciekawe ile jeszcze tych jutubowych marnych komików się ujawni, wydaje się, że ta studnia jest bez dna : D za robotę by się wzięli a nie pajaców strugać, pogoniłbym na kopach takiego standapowca. Dużo osób pytało czy chce dostać po ryju, duch w narodzie nie ginie:-)
 
Dodam wartościową opinie od siebie. Materiał jest tak samo chujowy jak tych wszystkich innych yutubowych komiko-łajz które nagle wylazły z nory. :-)
 
Co do Khana, to ja się zastanawiałem, kto to jest, a mój ojciec (który nie ogląda boksu, jedynie sporadycznie tak jak ja obejrzy sobie tego Szpilkę, Włodarczyka) go poznał. Przez tę brodę go nie poznałem.
 
Ten koleś jeszcze trafi na kogoś z SCClub i będzie miał wstrząs mózgu, może to coś da tej chudej.....a nie pisze dalej bo bana dostane :P
 
Back
Top