Tanio skóry nie sprzedam

Boże Święty a ten znowu o Salecie. Niesamowite jaką belą w oku Najmana jest Saleta. To już nie jest nawet zabawne, ten koleś ma jakiś mega problem. Dwa razy z nim walczył, dwa razy przegrał.
 
"Co zarobiłem to moje i nikt mi tego nie zabierze. Jakbym wygrał to by mogli mi nie zapłacić" - Biedny Słowak, mistrz muay thai na automatach.
 
4tb39m.jpg




Różal jaki plakat wrzucił niedawno. :D
 
To tylko pokazuje jaki to jest dzieciak... nie przepadam za Chojnoską ale takie przepychanki są poniżej poziomu
 
Bawi się elyta ... drineczki, śmiechy na całą ulicę, przekleństwa ... widać, że czują się bogami !
 
Przekleństwo to tylko jedno słyszałem ;d A ten dzieciak, to kto to jest? Kogo syn? Taki trochę wymuszany śmiech ma moim zdaniem..
 
Szczerze to chyba cierpie na zaawansowany autyzm, bo nic TAK smiesznego tam nie słyszałem. Albo duch Diaza mógł krażyć w powietrzu, a ja jestem jednak zdrowy;)
 
ja pierdole, na plakacie wystarczy sam Pudziao bez przeciwnika zeby sie sprzedalo? :C



szacunek wielki dla Big Sexy widze.
 
Wywiad Marcina N a na dole



Częstochowski bokser zamierza wrócić na ring jeszcze jesienią tego roku. W przyszłości chce doprowadzić do trzeciego pojedynku z Przemysławem Saletą. - Trudno zapomnieć to, że zostało się oszukanym. W pierwszej walce miałem Saletę rozbitego na kwaśne jabłko, gdy sędzia pozwolił mu odpocząć. Tak się nie robi.







Buahaha^^
 
Kompletnie ich pojebało z tym PPV, chciałem być uczciwy i trochę wspomóc polskie MMA jak i boks. Kupiłem pierwsze KSW w PPV, Adamka, Wacha a nawet Andrew na mnie zarobił ale teraz to przechodzi ludzkie pojecie. Najpierw Wawrzyk a teraz Diablo ?! Może jeszcze Szpilkę dajcie na PPV. I tak oto Ci kretyni nie zarobia juz na mnie ani grosza.



136.gif
 
Back
Top