Tanio skóry nie sprzedam

Troche ciekawych info np. ze za pierwszego Tuf'a zapłacili SPIKE 10mln. żeby został puszczony ,albo o tym nie wiedziałem albo zapomniałem. Poprostu Danka jest wyluzowany i fajnie gada...
 
To taki hmmm wyklad/wywiad zdaje się dla studentów MBA ze Stanford University. Za długie żeby streszczać, coś dla ludzi zainteresowanych biznesowa strona UFC. Dana zajebisty mentor.
 
:-)







+ bonus



188b76a4-0310-463f-8774-977f19aab67a.gif
 
Witajcie wiadomo już o której ważenie i gzie przed MMAA3 ??? Domniemywam że w hotelu olimpia za spodkiem.



@GLF genialne :-)
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/oficjalne-wazenie-przed-gala-mma-attack-3



Oficjalna ceremonia ważenia przed galą MMA Attack 3 odbędzie się w piątek 26 kwietnia w sali konferencyjnej hotelu Arsenal Palace przy ul. Ignacego Jana Paderewskiego 35 w Chorzowie o godzinie 13:00. Ważenie będzie otwarte dla fanów, którzy pragną zobaczyć zawodników dopełniających formalności przed galą.Do hotelu, położonego tuż obok ul. Katowickiej w Chorzowie, można dotrzeć tramwajami linii 6, 11, 19 i 33 oraz Autobusami linii 6, 98 i 663 (przystanek: AKS). Dokładną mapę okolicy można wyświetlić pod tym linkiem.


Dzień po ważeniu, w sobotę 27 kwietnia, o 18:00 w katowickim Spodku rozpocznie się gala MMA Attack 3
. Sprzedaż biletów na wydarzenie prowadzi portal kupbilet.pl.
 
Okrwa upadek tego morsa mogę oglądać godzinami hehe Najlepsze że winna była oczywiście podłoga :D
 
Back
Top