Tanio skóry nie sprzedam

No co, wiecznie się napierdalać nie będzie, jakoś trzeba zarobić na... nomen omen - chleb :D
 
@hahaha def zajebiste :D Ale ja zamiast odpowiedzi "BEGONE DEVIL!" bym dał "Enjoy titleshot." :-)
Aleks wygląda jak niedźwiedź.
 
Alex chyba przechodzi jakąś duchową przemianę :P Tutaj kilka zdjęć więcej z pobytu w klasztorze:



http://www.mixedmartialarts.com/mma.cfm?go=forum.posts&forum=1&thread=2115651&page=1
 
250870_316638545094922_1291174967_n.jpg




Nie dość że wziął kasę od polaków to jeszcze koszulki, nic nie może się zmarnować :-)
 
VaeVictis, co to za amazonka? :-)


Sasza pewnie potem się przeniesie do klasztoru Shaolin. A potem jeszcze zostanie dalajlamą.
 
To były jakieś stare? :-)



Według mnie tylko o Ginie można było powiedzieć szlicznotka.



gina_carano_gifs_09.gif




Kyra Gracie jeszcze ujdzie, ale ona jeszcze nie walczyła w mma.
 
Jak dla mnie to wszystkie zawodniczki MMA są jako kobiety obdarzone raczej przeciętną urodą (no dobra, Gina ma duże cycki), ale nas jako fanów jarają bardziej jako zawodniczki MMA i przez to mają +200 do atrakcyjności :-)


Edit: Też uwielbiam Mieshę, chociaż ma dziwny nos, tak samo jak uwielbiana Ronda ma tę brzydką brodawkę pod okiem.
 
Miesha mi się bardzo podoba. Gina też jest niesamowita. Pod względem atrakcyjności Ronda wypada najgorzej, ale podoba mi się jej osobowość i wizerunek bad girl, oraz klasa sportowa. A to, że są zawodniczkami, to wiadomo, że plus ogromny do atrakcyjności.
 
Mój ranking:



1. Gina



2. Miesha



3. Karolina



4. Michelle Waterson



5. Ronda



:-)



:-):-):-) Miesha :-):-):-) będzie moja, bo jej chłopak wczoraj przegrał... :-)
 
ekhem.. Miesha jest moja! :-)



Nie kojarzę takiego tematu, ale w związku z rozwojem kobiecego MMA, zawodniczki powinny mieć swój własny temat. KOBIETY jest zalewany przez jakieś modeleczki, a temat z fajnymi zdjęciami wyłącznie fighterek by się przydał.



O Mieshę mogę walczyć! Lepiej niż Caraway!
 
LkMMIeT.jpg




Mi tez sie podoba :-)







Miesha wczoraj sie nie popisala kornerujac swojego chlopaka, przed trzecia runda zapewniala go, ze wygral dwie pierwsze, i w trzeciej w sumie moze robic co chce :-)



Ogolnie, moglaby sobie znalezc takiego, ktory wiecej od niej wazy.



Oh wait ... nie wywoluje wilka z lasu, eot :-)
 
Back
Top