Tanio skóry nie sprzedam

Odpaliłem M jak Mamed, puściłem od 13min i już trochę rzygam, dokładnie 2 razy. Zobaczymy jak dalej.



EDIT: Szyluje się Mamedowi BJob jak dla Mnie, lecimy dalej...
 
Ja już po. Nie ma za wiele scen z i o Mamedzie, wiec szybko poszło. Na koniec oczywiscie sławna konfrontacja Mroczek vs. Mamed. Zdradze tylko tyle, ze z Mroczka wyjdzie skrywany socjopata i cwany lis :P
 
Mamed jaki Alvaro :-)



Ktoś jeszcze miał nadzieję, że Mamed znokautuje Mroczka jak się spotkali w drzwiach? :-)
 
Trzeba to wrzucić jeszcze raz :-)
5074a1f944171.jpg
 
Cichopek jaki "trójkąt" wymyśliła na Mroczku...hahaha, ogólnie musiałem przewijać bo zarzygałbym całe biurko, a nie tylko klawiaturę. No Mamed był sobą, a kiedy musiał starać się grać to wyszło tak jak Pudzianowi w Na Wspólnej. Ale z tym Santiago to Mnie zaskoczyli...
 
Myśle ze ten odcinek i ogolnie caly serial zdobędzie mimowolnie "paru" widzów, jakbyscie nie dali linka do tego odcinka z Mamedem, to pewnie bym go w tv obejrzal i nie tylko ja :P serial oczywiscie chujowy jak przesolony barszcz, w sumie moze 7 min obejrzalem czyli wątek z Mamedem :) Kwestia z Santiago również mnie zaskoczyla ciekawe czemu z nim ? :P
 
jakbyscie nie dali linka do tego odcinka z Mamedem, to pewnie bym go w tv obejrzal i nie tylko ja :P


Chyba nawet Mamed nie skłoniłby mnie, żeby przebrnąć przez cały odcinek :-)
 
Kaczy coś dla Ciebie:
"Ryba gigant zjada kaczkę "

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pEGrpuMR98s
 
Mam nadzieję, że Paweł lub Tomek w następnym wywiadzie z Mamedem znajdą parę minut, żeby porozmawiać o tej roli. :-)
 
Prędzej Martin dzwoni, żeby ostrzec Mameda, że wspólne zdjęcie może popsuć negocjacje ze Strikeforce :-)
 
Fajnie ogląda się takie początki karier topowych zawodników w tym przypadku Nicka, czy jak było gdzieś video jak się Shogun mierzył w jakimś domu na freestylu. Nick totalnie inny, miotało nim po tych ciosach strasznie, a teraz w walce z BJ'em blokował ciosy głową. 209! :-)
 
Back
Top