Tanio skóry nie sprzedam

@Evangelista



Zabiłeś mnie tym filmikiem. Pan 'manekin' ma do perfekcji opanowane wszystkie filmowe pady i co mnie zniszczyło cudowny odskok nogi po low kick :D
 
Zobaczcie jak mirka przedstawił Paul Najman :-) (To jest plakat zrobiony do starej gali Pro Fight 1)



plakat-profight1-maly.jpg
 
najlepszy tekst z filmiku, który wrzucił Wujek Górnik: "bo ja mogę to zgłosić................tam gdzie się zgłasza" hahahaahahaah miszcz!
 
Uaaa, okropnie to wyglada :-)



http://www.bloodyelbow.com/2012/10/1/3436288/joe-rogan-gets-tapped-by-hyun-gyu-lim



Taka tam historyjka.
 
Siedzą, każdy na swojej chmurce, Castro, Putin i Tusk, przyglądają się na ziemię i płaczą. Pan Bóg przechadzał się i zbliżywszy się do Castro, pyta: - Co tak płaczesz synu? - Panie Boże • odpowiada Castro zalany łzami • całe życie gnębiłem ten biedny naród, głodziłem, więziłem, co ja im zostawiłem, tylko głód i ubóstwo. - Nie martw się • odpowiada Pan Bóg • dzięki twojemu reżimowi wychowałeś ich na zahartowanych ludzi, poradzą sobie. Pan Bóg podchodzi do Putina i pyta, czemu tak płacze. - Panie Boże • mówi Putin • tak gnębiłem tych moich Rosjan i goniłem do pracy, zamykałem do więzienia, co ja im zostawiłem? - Nie martw się • odpowiada Pan Bóg • Rosjanie to dzielny naród, poradzą sobie wyjdą na ludzi. Wreszcie podchodzi Pan Bóg do płaczącego Tuska, patrzy ponad jego ramieniem na ziemię, siada koło niego i zaczyna płakać razem z nim.



KK niezle limko :)
 
pewnie gdzies w dalekich czeluściach skóry było ale warto sobie przypomniec zachowanie Mirka - najlepsze zaczyna sie od 8:10



 
Back
Top