Tanio skóry nie sprzedam

Wasze dziewczyny i psy są sławne, że ten dżin odgaduje? Czy on może każdego Janusza zgadnąć?
wtedy gin nie pisze konkretnych imion i nazwisk tylko np. "your dog", "your girlfriend" itp.

ale masakryczny jest ;d pokazałem tacie i zgadł nam: Kuleja, Gorbaczowa, Adama Levine z Maroon 5, Pudziana i Pinokia :D
 
Kaczka sam jesteś noga z angola xD Ja od kilku lat angielski na wyspach szlifuję więc nie pierdol ahhahaah :D

EDIT:

No dobra, kolejne tury poszły mu lepiej :)

Fedora zgadł bez trudu...

Hulka odgadł w 10 pytań xDDD

WTF!? Teraz to mnie zaskoczył xDDD

Darth Kryat ze Star Wars Legacy przy 23 pytaniu gdzie żadne z nich nie było praktycznie wcale naprowadzające xDDD

Anderson Silva 26 pytań


OK jedyna postać z jaką ma cały czas kłopoty to Marilyn Manson xDDD
 
akinator - co jak co, ale takiego poruszenia na cohones raczej się nie spodziewałem, przecież to musiało być w skórze z 3-4 lata teamu :]







Cóż za ciekawą umiejętność posiada Mila Kunis :-)



 
W kolejnej turze zgadł Mansona za 23 pytaniem, możliwe że wcześniej przez przypadek coś innego wcisnąlem. Ten dżin faktycznie jest mistrzowski :D
 
postac z anime zgadl mi po 12 pytaniach



dmx'a zgadl po 23 pytaniach xD



gołote zgadl po 18



lucy z el zgadl po 22
 
Keylock bo pewnie zaznaczyłeś że jest wrestlerem, a to chodzi o pro wrestlerów typu undertaker.


Mi po 24 pytaniu wyskoczyło że to mój wyimaginowany charakter jak sprawdzałem Carwina... xDDD
 
@Hulk to nie moja wina, że najpierw pyta o "wrestler" a dopiero później, czy był w WWE :-) Zrobiłem drugi test to najpierw pokazał Randiego, a w końcu zgadł Carwina, po jakichś 36 pytaniach.
 
LOL :-)



687nyp.jpg
 
Znalazł Pudziana po 9 pytaniach ale to nic, odgadnął nawet Koziołka Matołka...
 
Przy wiekszej ilosci pytan sie gubi, pyta co chwile o to samo. Mnie np zapytal z 3 razy czy jest lysy, potem czy ma dlugie wlosy, a pozniej jeszcze kilkukrotnie o ich kolor. Oczywiscie moja pierwsza odpowiedzia bylo, ze jest lysy, co powinno juz wykluczyc wszystkie pytania o wlosy. Ogolnie fajna zabawka, znana mi juz od bardzo dawna, ale wlasnie jak ktos ja przypomni, to lubie dzina sprawdzic i zagrac :-)
 
Back
Top