Tanio skóry nie sprzedam

Rory Macdonald



Hipster lvl - HARD



42087110151219033861276.jpg
 
Nie wyglada na dużo mniejszego od kolegów z wagi ciężkiej, ale chociaż te okularki mógłby sobie darować. ;)
 
Kto to jest ten cały rory pewnie jakiś pedałek z seriali syntholu napchal na mięśnie ubierze i się jak pedał w rurki oraz sweterek.Jakbym go spotkał na ulicy lał bym go po mordzie i nie patrzył że jakaś gwiazda.
 
Chłopaki z Hevyweight troche go przycisneli, ale i tak dobrze wygląda. Z tego co czytałem ostatnio Rory na codzień śmiga w granicach 86-88 kg więc ptaykiem też nie jest :)
 
Widziałem go przez chwilę na gali i bekowo wyglądał, a na tej fotce to kosmos ... wyobraźcie sobie Caina w takim stylu :]
 
Kto to jest ten cały rory pewnie jakiś pedałek z seriali syntholu napchal na mięśnie ubierze i się jak pedał w rurki oraz sweterek.Jakbym go spotkał na ulicy lał bym go po mordzie i nie patrzył że jakaś gwiazda.


Taa i byś skończył na intensywnej terapii z własną głową w dupie.
 
ADBuster, gość obalający reklamy na youtube, robi reality show nazwane "Być jak Jan Błachowicz". Pilotażowy odcinek.
 
546451_10151219033581276_1417322804_n.jpg

Żonka Demetriusa :-) ...
... i pod spodem komentarz "lmao when the nigga get the money the white bitches flow like crazy" :-)
 
@FrostBite i inni



Czego bym źle skończył? Taki pedauek jak ten rory mi nic nie zrobi (pewnie mdleje na widok krwi albo na myśł o jakimś wysiłku).Chyba, że o czymś nie wiem i mówicie że Pan Cain i Brandon Szaub są jego gorylami.



Tak właściwie to kim on jest pewnie gra w jakiś garażowych filmach i indie rockowym zepsole.
 
Bez kitu, ale trduno uwierzyc aby pablo Was nie podpuszczał :]



scaled.php




images




.



.



.



2421314_o.gif




Bubbles • z TPB był chyba prekursorem hipsterów :]
 
O kruci.



Teraz już widzę



To ten Rory MacDonald przecież to był zwierzak niezły nie wiem czego zmienił orientacje.



Już mu napisałem na fejsie, że go przepraszam ale niestety z fanklubu się wypisuje.



Ehh co ta kasa i sława robi z ludzmi, oby tylko Jonowi Jonsowi albo Alistarowi tak nie odbiło...
 
Back
Top