Tanio skóry nie sprzedam

Piliafas , kiedy jeszcze był producentem gangsta rapu :)



http://i3.photobucket.com/albums/y53/skozmos/cover.jpg
 
Ten film instruktarzowy i światopoglądowy pokazuje pozytywne cechy klatki w ramach akcji: "KSW - Klatka Sportowym Wyznacznikiem".



Odc.1 "Klatka ułatwia pracę w klinczu i pomaga wstać po obaleniu".
 
Ogarnijcie sobie pierwszy odcinek dokumentu BBC ,,Tourettes let me entertain you''



Jutro bedzie drugi-Kolezka zbiera pare osob chorych na te przypadlosc i robi kapele-Dawno mnie tak brzuch nie bolal ze smiechu
 
sonnenwar_comic.jpg
 
Instruktor jogi, Dusty, rusza w podróż do Afganistanu, by ocalić swojego brata - zwolennika teorii spiskowych. Na miejscu okazuje się, że Osama Bin Laden powrócił zza grobu na czele armii zombie-terrorystów.


 
Wygląda na to że Youtubie istnieje jakaś pozaziemska cywilizacja o istnieniu jakiej do dziś niezdawałem sobie sprawy
 
Kto jest za tym by zrobić coś takiego dla Defthomasa?:-D My napiszemy mu pytania, a on będzie odpowiadał w postaci vloga YouTubowego:-DD



"Co lubisz jeść na obiad?", hehe



A tak serio to widzę, że uzależenienie od Cohones nadal nie pozawala Ci się oderwać od forum:-) (ja zresztą nie lepszy)
 
Painkiller ciekawe info, nie wiedziałem że Anthrax wystąpili w jednym z odcinków

"Świat według Bundych" to był zajebisty serial, chyba jeden z lepszych seriali komediowych. A w Kelly to sie kochałem dobre kilka lat, mimo że strasznie emanowała głupotą.
W sumie to w tamtych czasach była to druga moja telewizyjna miłośc o tym imieniu. Pierwsza była z beverly hills 90210 :D
 
Back
Top