Tanio skóry nie sprzedam

9ed0194af2c4178d23997e9c68b15ee0.gif
 
@up



Jak dostal wczoraj pewnie potencjalnych 1000 telefonow i smsow ? Pewnie z Saleta juz dzisiaj numery pozmieniali :-)
 
dziś o 20:30 na OS w programie Fan Raport bedzie Sosnowski i będzie mocne spięcie z Najmanem (w zapowiedzi pokazane jest jak Albert mówi "Jesteś festyniarzem(...) pierdole nie nagrywam tego programu" po czym odpina mikrofon i wychodzi :D Nagraj ktoś :)
 
Nie ma dźwięku, ale obraz
pray.gif
Co Ty dajesz, u mnie jest dźwięk...

EDIT:
A nie, mój błąd. W głowie mi szumi bo cała krew powędrowała w dolne rejony ciała.
 
Bez złośliwości: Kaczka ty niby masz rodzinę, tak? Nie wolisz spędzić czasu z nimi? Żoną, dziecmi( strzelam, że masz). Spacer jakiś, wypad do kina czy poprostu zabawa w domu? Albo ze znajoymi? Wyjśc tak po ludzku pogadać, do pubu? Są setki możliwości, zaryzykuj. Poza domem też jest fajnie ;)



Polecam. Doktor Arlovski.
 
W robocie dzieci i żony nie ma. W weekendy ograniczam się jak mogę. Na urlopach staram się nie korzystać. Daję radę jakoś...jeszcze:-)
 
Numer Przemka Salety zawsze byl dostepny wiec nie wiem co Najman chcial tym pokazac do niego nikt nie bedzie dzwonil i robil sobie jaja tak jak z Najmana<font color="#222222" face="arial, sans-serif" size="2">.
 
Rodzina kaczek ciśnie hardcorowo przez autostrade :D







http://www.liveleak.com/view?i=28b_1346866159
 
Back
Top