Tanio skóry nie sprzedam

kojarzy ktoś filmik - kompilację z momentów, w których Joe Rogan podbiega do main eventerów podczas staredownu ?
 
Jeżeli o to Ci chodzi to jestem wprost zszokowany nieumiejętnościa radzenia sobie w necie (pierwszy wynik na youtube).
 
off top











057a7409c7f25527773393042f4e3310.jpg
 
Może są jeszcze osobniki, które tego nie widziały:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TIAB1FHD9pk



:D
 
Najlepsze było to: "Miras może Ty by się pobił?" "GDzie tam będę się bił, jak ja chory byłem, przeziębiony!" "To ja mówie dobraa, tam mogę się pobić"
 
"po co dusić, przecież trza lać" - mistrzostwo świata. Z panem Oknińskim w narożniku Nog by nie poległ poraz drugi z Mirem.
 
BTW. Panowie mam takie pytanie przy okazji i choć może skóra to nie jest odpowiedni temat do tego, innego niestety nie znalazłem a nowego nie widzę sensu zakładać. Od dłuższego czasu próbuję ustalić tytuł jednego z utworów puszczanych przy spocie reklamowym UFC na Orange Sport. Kawałek jest dość spokojny i nigdzie nie znalazłem w necie tego spotu żeby móc wskazać utwór o który mi chodzi. Najczęściej puszczają to w przerwach między rundami. Może ktoś zna wykonawcę albo tytuł utworu, albo może ktoś potrafi pomóc mi to ustalić?
 
Back
Top