Tanio skóry nie sprzedam

@madafaka







rozjebał mnie komentarz : "Nie widziałem jedynki więc nie oglądam, bo nie zrozumiałbym fabuły."
 
ojeżu, jaka masakra. ciekawe co by było, gdyby jeszcze ten Polak umiał się bić :)



ale combosy, lowkick-lowkick, jab-lowkick, lowkick-jab. szacunek ludzi... lasu :)
 
579904_10151100504464629_376429948_n.jpg
 
To jest z oficjalnego facebooka KSW? Jeśli tak to naprawdę zastanowiłbym się nad sensem pracy Słodziaka w KSW, ja rozumiem, że on jest kolegą Kawula i Lewego, ale dla dobra federacji, przydałby się ktoś bardziej kompetentny. Przecież to jest kurwa wstyd, taka tandeta, że aż żal.
 
Tak, z oficjalnego profilu KSW. Jak tu nie być złośliwym, no pytam się jak skoro KSW samo wkłada nam takie argumenty do rąk ? Najlepsza federacja w europie ? No chyba ku*wa nie.
 
Miłego rzygania, jak możesz to proszę na wycieraczkę włodarzy KSW, bo to od nich wyszło.
 
No, a Ty jak popierdolone dziecko w kółko musisz się tego czepiać? Dla odmiany chętnie bym przeczytał, które to europejskie organizacje lepiej stoją od KSW...
 
Jak mam się tego nie czepić, skoro gość w wywiadach mówi jedno, a potem na oficjalnym profilu federacji widzę takie kwiatki ? To właśnie takie kwiatki, zwiędłe i brzydkie świadczą o pięknie całego ogrodu zwanego KSW. Może być ślicznie i pachnąco, ale widząc taki chwast czujesz niesmak. Nie chodzi o to kto lepiej stoi od KSW, ale kto nie popełnia takich głupich błędów. Może i mają wysoką oglądalność, prestiż, stabilną pozycję i support telewizji, tylko wszystko to obrzydzają takie właśnie obrazki jak ten powyżej. Wyobrażasz sobie inne poważne organizacje z takim syfem ?
 
@Matiatus, wrzucałem to ze dwie-trzy strony temu.



@Logan, nie wiem jak masz się tego nie czepiać. Hater gonna hate, ale co za dużo to niezdrowo. Wciąż nie wiem, które europejskie organizacje prezentują się lepiej od KSW... I wbrew temu co napisałeś właśnie o to chodzi - bo bycie najlepszym nie oznacza byciem doskonałym. Poza tym, skąd wiesz, że CWFC, BAMMA czy M-1 nie popełnia takich błędów? Tak dokładnie śledzisz ich losy?



Ogarniałbym gimbazę, ale od użytkownika z dość dużym stażem oczekuję by rozumiał co znaczy reklama i na czym polega promotorska gadka.
 
Promotorska gadka, a taki obrazek z painta który po prostu nie przystoi to dwie inne rzeczy. Lepiej by wyszli gdyby w ogóle tego nie wrzucali, taki obrazek to strzał w stopę. Subskrybuję tez profilę innych organizacji i takiego czegoś jeszcze nie spotkałem. Nie czepiam się tylko po to żeby się czepić. Po prostu nie przystoi, nie ten poziom, no proszę. To jest zwyczajnie nieprofesjonalne.
 
Krótki filmik z Mamedem by nagrali, na którym zaprasza na gale i byłoby o niebo bardziej profesjonalnie :)
 
Back
Top