Tanio skóry nie sprzedam

@Marcin



to nie chodziło o to by pokazać śmieszny obrazek tylko sytuacje gdy widzisz coś pierwszy raz i Cię rozśmieszyło a po paru sekundach masz wyrzuty sumienia bo z takich rzeczy nie nalezy się nabijać. Więc chyba troche przesadziłeś.



To tak jak z kawałami o Żydach podczas wojny. Najpierw usłyszysz taki głupi żart i chce Ci się śmiać ale jak bardziej przemyślisz ten temat to jest Ci głupio.
 
Wiem o co chodziło, czytałem, skoro ktoś ma wyrzuty sumienia to po co się tym chwalić? Uświadomił sobie, że jednak to nic śmiesznego więc po co wrzuca do tematu z żartami, dowipami itp?



Jak dla mnie jedno drugie wyklucza.



Może za ostro wyraziłem swoje zdanie, ale akurat na takie rzeczy jestem wyczulony przez to co się dzieje ostatnio. Koniec tematu z mojej strony.
 
Marcin, ale naprawdę, zachowaj swoje chujowe uwagi dla siebie. Obelgami rzucaj do ludzi, których znasz. A jak Ci się coś nie podoba to wyjdź i tyle.



@down, no i?
 
Fajnie by bylo jakby kazdy uswiadomil sobie ze jednego smieszy humor z Goscia Niedzielnego a drugiego Sadistic



Marcin jak Ciebie to zbulwersowalo to nie sraj ogniem tylko zrozum ze przeciez nikt tu sie nie smieje z tego co sie stalo z tym dzieckiem tylko z sytuacji z tego obrazka.
 
Też nie jestem jakimś fanem GLFa ale trochę przesadzacie. Obrazek nie był jakiś straszny, mnie osobiście smieszy. Bez spiny, to nie zbrodnia.
 
Gif z czeskiego filmu "Muži v naději"



aa3b94250fa37d49344f4f7740ea37f4.gif
 
Widziałem to ostatnio na discovery i w momencie kiedy lektor zaczął czytać nazwiska zawodników myśłałem, że umrę ze śmiechu. Kajl Sonet to tylko jeden przykład :-)
 
Back
Top