Tanio skóry nie sprzedam

0018.jpg




http://www.starfeine.com/mma-fighter-cain-velasquez-vacations-in-hawaii-with-family/



12/12/2011
 
Kaczka nie zadzieraj z siłami których nie jesteś w stanie pojąć, bo Cie przygotuje na miękko w pomarańczach i wpałaszuje na kolację, a jak będziesz fikał dalej to zrobie z Ciebie pasztet i nakarmie nim pobliskie koty!
 
ale biednej kaczki czepiacie, ubarwia nam forum wrzuca MASE rzeczy zwiazanych z mma a chyba po to to tutaj wszystko jest? A jak kogos denerwuje to olac i tyle a nie offtopowac;p;p i zeby nie bylo ze sam robie offtop to proponuje dowcip na wieczor



Dlaczego dzieci w afryce nie palą zioła?



Bo sie boją gastro;]
 

@odnośnie skrzecza - zawsze ogarnia mnie śmiech, jak fani boksu obrażają zawodników mma, bo wiedzą, że w 9 na 10 przypadków bokser dostanie tęgie lanie ;)
 
@Tar



nie wiem u którego Skrzecza ale w jego akademii zajęcia kosztują 180zł podobno, także ja się nie dziwie, że ludzie wolą "uś buś" niż szlachetną walke na pięści.
 
Hejting na MMA przez Bokserów, coś pięknego :) Prawdziwy boks to był w latach 70tych, poza tym co mają pomyśleć sobie np Szermierze słysząc o tym, że Boks jest taki szlachetny. Nie mam nic do boksu, ale sianie takiej propagandy anty-mma jest bezczelne.
 
Dobre "dymki" Panowie, ze wszystkich się uśmiałem...ale i materiał wdzięczny.



Najlepsze: "Cicho Mario, bo jak Cię usłyszą to się będziesz musiał z Krystianem napier*alać" :-)
 
Trochę za bardzo kozaczy, choć wygląda to naprawdę widowiskowo i przyjemnie się to ogląda, obawiam się że w przyszłości takie bezczelne wręcz opuszczanie rąk może mu przynieść porażkę.
 
Back
Top