Tanio skóry nie sprzedam

A u nas na WF-ie dzieciaki bezmyślnie kopią piłke w, którą de facto jesteśmy ch****i jak nieszczęście ;/







 
Rozwiązanie zagadki: Tede <- Cactus wygrywa i ma u Mnie przysługę. Podpowiedź była bo "Syn marnotrawny" to jeden z numerów na ostatniej płycie ale jak ktoś go nie słucha to żadna podpowiedź.



Tak właśnie Jacek powiedział i się zgadzam bo ile można nagrać płyt o lojalności, szczerości, honorze, dumie, przyjaźnie itd? Odpowiadam: Max jedną. To są wartości których nie powinno się "nauczać" bo są dość oczywiste ale łatwo się o nich nagrywa numery, do tego firma ma jeszcze zawsze 2 tematy czyli "je*ać kur*wy" i "je*ać policję" choć sami uważają, że skrót JP oznacza Jestem Porządny, tak czy inaczej Popek by się nadał do KSW czy MMAA bo nie jest freakiem ale istotnie publika jaką by ściągnał byłaby nieodpowiednia.



P.S. Co do rapu to zalecam nowy Kodex, ula la mocna płyta bez kitu.
 
Może umówwmy się, że ironicznie bedziemy pisac kursywą, bo po całym dniu w tempie pościgu za strusiem pędziwiatrem nie znam się na żartach.
 
Kierowca , jaki debil:











Kto by posparował z tym młodym szczylem:?



50872_558ecda39cab84b3994c7d417170bc5e.gif








vvvvvvvvvvvvvvv



:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)



746f669273dc1b81f306ac5a3bd26f24.gif
















oraz hit na lato:



546388_426868377332137_110185185667126_1626403_1146499407_n.jpg
 
Jeśli o Firmę chodzi, to posłuchajcie sobie najnowszej solowej płyty Bosskiego, Kaliego i niedługo Tadzika i powiedzcie mi z czystym sercem, żę nie zrobili progresu. Bo jak dla mnie wszyscy trzej solo zajebiste numery robią.
 
Progres zrobili bardzo duży , z pewnością. Szczególnie Bosski. Ale on najlepiej brzmi , gdy nie robi na siłę tego swojego "głosu"...
 
Moda na sporty walki. Mamed, Szpila, Sosnowski, Pudzian , Koksu niedlugo sami bokserzy i zawodnicy MMA benda do Majewskiego i Wojewódzkiego przychodzic ;) Czekam na Rozala i Materle :-)
 
Jeden z komentarzy spod mojego highlighta o Mamedzie z youtuba :



"niemca mu jakiegos dac" - na to odpowiedz innego "uzytkownika":






"Co za kretyn. Niemiecki Pan położyłby tego czeczeńskiego pajaca w kilka sekund. Mieszkam w Olsztynie i widzę czasami tego cieniasa jak łazi zaćpany czy upalony jakimś gównem po centrum miasta, ludzie biorą go za byle włóczęgę. Prawda jest taka że mamed (celowo z małej) nie umie się bić, a przeciwników ma podstawionych i opłaconych przez czeczeńskie lobby, które chce pokazać że mają choć jednego wartościowego obywatela.



TYLKO PUDZIAN, POWER POLSKA! SŁOWIAŃSKI WIATR NISZCZY CZECZENA



GO MARIO!!!!!"



Niezle, pewnie cala pake apapu wpierdzielil i ma faze :D
 
Typowy troll. Chyba rzadko korzystasz z internetu, że jeszcze nie wyłapujesz takiego trollingu niskich lotów.
 
Back
Top