Tanio skóry nie sprzedam

kfji6.jpg
 
Mi się cholernie podobał odcinek własnie z panem Passentem. Facet jest mistrz! I dziś Linda i Dorocinski byli konkretni, zwłaszcza Marcin w dresie:-)



Kto odgadnie nie wchodząc na fejsa?



392553_276579322429086_253558228064529_609277_1533999255_n.jpg
 
Dorociński kiedyś tam już był u Kuby i barzdo słabo wypadł. Zazwyczaj jest tak w tym programie, że prowadzący za każdym razem musi być gwiazdą. Dorociński dzisiaj się nieźle przygotował i nie pozwolił sobie wejść na głowę jak ostatnio.
 
w życiu bym nie zgadł :) może dlatego, że nie słyszałem tego kawałka, ale niektóre komenty na FB niszczą system :D
 
śmiesznie. zią w niebieskich spodenkach zachowuje się jakby nigdy w życiu nie przyjął strzała na ryj :)
 
144



ale uwierz mi ,że wielu nie rozwiązało by tego zbyt szybko, oczywiście można to wytłumaczyć bardziej rozwiniętą inteligencją obrazkową np. :-)
 
Śmieszna zagadka, już przy 2-3 wyniku wiadomo na czym to polega. A taki podpis jest tylko po to, by jak najwięcej dzieci z gimnazjum udostępniało to na fejsbuku, chwaląc się swoim IQ.
 
SĄSIEDZI
5 ludzi różnych narodowości zamieszkuje 5 domów w 5 różnych kolorach. Wszyscy palą papierosy 5 różnych marek i piją 5 różnych napojów. Hodują zwierzęta 5 różnych gatunków.
1. Norweg zamieszkuje pierwszy dom
2. Anglik mieszka w czerwonym domu.
3. Zielony dom znajduje się bezpośrednio po lewej stronie domu białego.
4. Duńczyk pija herbatkę.
5. Palacz Rothmansów mieszka obok hodowcy kotów.
6. Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille.
7. Niemiec pali Marlboro.
8. Mieszkaniec środkowego domu pija mleko.
9. Palacz Rothmansów ma sąsiada, który pija wodę.
10. Palacz Pall Malli hoduje ptaki.
11. Szwed hoduje psy.
12. Norweg mieszka obok niebieskiego domu.
13. Hodowca koni mieszka obok żółtego domu. <
14. Palacz Philip Morris pija piwo.
15. W zielonym domu pija się kawę.



Pytanie:
który z nich hoduje rybki?
 
Back
Top