Tanio skóry nie sprzedam

Fajnie że pomaga, ale czytania ze zrozumieniem dalej nie opanował. :-)



Na dodatek komentarze wyglądają jak sam by je sobie pisał :-).
 
Bo to on pisze, na YT robi to samo, każde konto nazywa w tak nieudolny sposób, że niesposób się nie skapnąć, iż jest to jedna i ta sama osoba. Ychhh, Bazyliszek... ^^
 
Zarzeczny wspomniał, że Mirek trenował Bazelaka na co ten powiedział, że krótko bo nie chciał tracić czasu na kogoś niezdolnego (użył innego określenia, nie pamiętam dokładnie) i kogoś, kto sam nie wierzy w swoje zwycięstwo. Zacytowałbym dokładnie, ale nie mogę znaleźć tego odcinka.

EDIT:
Mam:
"(...) jeżeli ktoś się nie nadaje do walki, nie ma wiary w zwycięstwo to się nie ma co angażować"

http://www.orange.pl/kid,4001584411,id,8465674,title,Fun-raport-23,vodMovie.html
po 15:00

@down:
Oj tam, oj tam ;D
 
Marcin Naruszczka stawiał pierwsze kroki w Arrachionie pod okiem kołczów z Olsztyna co oczywiście podkreśla, więc ukształtowanie jako zawodnika należy się trenerom z Olsztyna z drugiej strony talentem który się rozwinął pod skrzydłami p.Oknińskiego jest na pewno jest Krzysiek Jotko który daje radę więc trener Okniński nie jest taki zły.
 
1332625983_by_Ciel050_inner.gif
 
Brzdęk miedzianej blachy... Już wiem co będzie moją muzyką na wejście, gdy Dufia odpali grę
 
Myślicie, że jaką piosenkę puszczał stary Machida swojemu synowi Lyoto do kołyski? Właśnie tą o Kutarate, to Dana się nie zgodził, żeby Machida wychodził do tego kawałka. White nie lubi Kapitana Bomby.
 
Mam takie pytanie co do tego Orange sport bo jest tam kilka materialow jakie bym sobie chetnie zobaczyl. Problem jest w tym ze mieszkam za granica i probowalem proxy ale itak sie nie da ;( Wiecie jak moge to ominac ?
 
Back
Top