Tanio skóry nie sprzedam

Możliwe Sonny, nagłówek wskazuje jednak wyraźnie na "zawodnika roku". Może to ich błąd jedynie.
 
Z tego co pamiętam to właśnie pytanie dotyczyło zawodników walczących na mma attack, ale nie chce mi się odkopywać tego wywiadu, pewności nie mam na 100%.
 
@Kalogero



Wręcz przeciwnie. Sam zacząłem się zastanawiać, czy nie doszło do jakiegoś konfliktu, a szefowie KSW poszli z Kułakiem na ugodę, by nie tworzyć więcej "bałaganu"...



Po obejrzeniu wywiadu, sam widzę, że wypowiedź została wyjęta z kontekstu (5:20) - Sonny, miałeś rację.


@Highlander - masz go na poprzedniej stronie.
 
oczy fakt, zajebiste, ale ona do tej Irlandi pojechała się uczyć, pracować czy nagrywać filmy na YT ... i witać wszystkich sredecznie :]
 
Panowie obejrzalem kawałek jej innego filmiku 'co zabieram ze sobą do szkoły'. n/c ;]
 
404871_10150579551744243_346377049242_8849947_8524122_n.jpg
 
Hicior na lato

















takie coś powinno być zabronione...






W nalepszym z krajów to norma. "Lobbing" jest legalny, regulowany prawnie. A prawo jest takie, jakiego życzą sobie koroporacje.



I wszystko gra. Myśmy namiastki tego doświadczyli przy sprawie ACTA.
 
@Metaraon - świetny hicior będziemy mieć, na lato jak znalazł. Nawet w taką pogodę rozruszał mnie, że hej! :)
 
Czy tylko ja widzę tutaj wysoki poziom trollingu tego młodego (wraz z kimś starszym co pisze mu co poniektóre teksty) ? Ktoś też tak uważa ?
 
Ja tez czuje tutaj jakis szwindel z tym klocuchem. W kazdym tytule jakis przekret, recenzuje jakies strasznie stare gry, a poza tym wlascicel tego konta ma podane 29 lat. No i do tego jego niektore teksty sa zbyt glupie by mogly byc prawdziwe :)
 
http://sport.interia.pl/boks/news/bokser-zmarl-po-dziewiatej-zawodowej-walce,1755649


ciekawe co na to panowie z Nowego Jorku...
 
Back
Top