Tanio skóry nie sprzedam

34h8ll4.png
 
Stare, poczciwe NBA... Nie mam niestety czasu , by i mecze regularnie oglądać. Ale kiedyś Drexler, to jak dziś JJ dla mnie.







Edit: widać ,że gliniarz po kursie sw::-)



 
Komentarz - z FB Konfrontacji :

Mamed to przecież mistrz Europy w dodatku używa niekonwencjonalnych technik co zresztą ostatnio pokazał. Wydaję mi się że Mamed ma umowę z MMA i stacją telewizyjną. Ta walka po prostu zweryfikuje Azhieva.


:-)
 
Taka ładna kobieta i taki brzydki kalafior, chyba codzień dostawała liścia profilaktycznie od swojego faceta.







5779273d2a60d42726213f54428efaf5.jpg
 
No to się chłopak nie popisał...może akurat tylko Petera nie kojarzy? he,he. Tak swoją drogą - Kułak na zawodnika roku wskazuje trzy nazwiska, wszystkie spoza ksw.Ciekawe(?)
 
@Kalogero


Sugerujesz fakt, że w KSW nie walczą tak naprawdę wszyscy najlepsi fighterzy z Polski, czy może doszukujesz się jakiegoś ukrytego konfliktu między Kułakiem a szefostwem Konfrontacji? Poważnie pytam.
 
Wpadki się zdaża każdemu :) Nawet niezłe chłopak robi wywiady, a widać że ma/mają dystans do siebie bo to materiał mma.tv
 
Madzer, nic nie sugeruję. Prędzej to drugie, ale też nie w kontekście spiskowej teorii konfliktu, bardziej zdziwienia, że nikogo nie wymienił z ksw, choćby Mameda. Co do tego czy walczą w ksw wszyscy naj, pewnie, że nie. Wymienieni chociażby - czyli walczący dla na mmaa akurat ostatnio to przeciez też najścislejsza czołówka. Czekaj...czy Ty chcesz mi zasugerować coś Madzer? :) Jakies klapki na oczach, ślepe "uwielbienie" dla ksw np? :)
 
Moze pytanie dotyczyło najlepszych zawodników na MMA Attack a nie najlepszych zawodników w Polsce. Wydaje mi się, że wyjete z kontekstu
 
Back
Top