Tanio skóry nie sprzedam

Kaczka, więcej książek czytaj, mi pomaga, gdyby nie 9 godzin dziennie przed komputerem w pracy nie siedzialbym prawie wcale, po powrocie do domu fotel kapcie dobra ksiązka wciaga na tyle długo ze nawet nie zorientujesz się kiedy czas upłynął :)
 
Nie kaczka, papier nie służy tylko do podcierania dupy, jeśli wydrukuje sie na nim literki i obłoży trochę stron okładką to jest to książka :-)
 
Serio?:-)



Nie no chciałem trochę zmienić klimat , bo to "Skóra" a nie "Hyde" , więc dyskusje o nałogach nie bardzo w tym temacie pasuje IMO. Więc oficjalnie kończę i przenosze do odpowiedniego tematu .
 
Kaczka już Ci mówiłem żebyś sie nie panoszył. Ch*ja zamykasz, przenosisz, banujesz - chu*a, bo taki z ciebie moderator, jak ch* j !
 
Wyciąg:



2. Masz prawo do wyrażania swoich opinii, ale Na MMARocks.pl obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności.



16. Wypowiedzi nie mogą zawierać treści obscenicznych, wulgarnych i obraźliwych dla innych użytkowników
bądź osób trzecich.
 
Panie regulamin, napisz wniosek do moderacji o bana, albo sam zbanuj jak taki z Ciebie kozak. Panoszysz się na forum i zasłaniasz regulaminem. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "Cohones" - tobie ich brakuje.
 
Moderacja wie co robi, nie potrzebuje mojej pomocy. Po prostu przypomniałem Ci Panie Logan o pewnych zasadach , a co z tym zrobisz - mnie to ogólnie lotto :-)
 
Ja też wiem co robię i nie musisz mnie uświadamiać. Jeżeli o tym mowa to sam sobie uświadom, że teksty typu "zamykam", "przenoszę", "ban" i tak dalej nie są w twoim przypadku na miejscu, więc bardzo grzecznie, z wisienką na torcie - proszę - poniechaj tego.







Rzekłem. Koniec tematu z mojej strony.
 
Oki :-) ale:



"Zamykam" - juz nie stosuję, wcześniej zawsze w żartobliwym tonie.



"było-ban" - zaczerpnięte z innego forum, powszechnie stosowane przez userów, gdy pojawia się podobna wrzuta do tej co juz gdzieś na forum była, ważne by był link do pierwszej wrzuty łącznie z tym stwierdzeniem, bo bez tego ban może grozić rzucającemu takie hasło.



"przenoszę" - inaczej "kopiuj-wklej" - patrz np. na przeniesiony post Evangelisty w temacie "Słuszność decyzji sędziowskich".



Na sam koniec jeszcze raz podkreślam,że użycie wyżej wymienionych jest napisane z uśmiechem na twarzy lub/i służy usprawnieniu forum.



Także peace dla krytykujących. :-)
 
masz i noś z dumą kaczka



images
 
Była też próba duszenia zza pleców ale nie udana, potem udane obalenie i gnp, powiem Wam szczerze, że chłopaki znają się na rzeczy :-):-):-) Piotrek ma lepsze zapasy i w tym szuka swojej szansy na wygraną :-)
 
Back
Top