Tanio skóry nie sprzedam

comment_1617739481Rwlwl3wQpy3aol9mK66cJM.jpg
 

Kiedy byłem dzieciakiem mój ojciec trafił do ortopedycznego. W sali z nim leżał młody kolo, który był obiecującym kolarzem. Podczas któregoś z codziennych treningów wyjebał w taki sposób w stojącą na poboczu przyczepę (pewnie jakaś pomroczność od wielokilomwtrowego pedałowania, bo wtedy jeszcze komórek nie było a co dopiero smartfonów). Gość leżał w jakimś korytku i był całkowicie sparaliżowany. Narzeczona szybko o nim zapomniała. Pamiętam, że później jakiś expres reporterów o nim był czy jakiś inny program tego typu
 

Kiedy byłem dzieciakiem mój ojciec trafił do ortopedycznego. W sali z nim leżał młody kolo, który był obiecującym kolarzem. Podczas któregoś z codziennych treningów wyjebał w taki sposób w stojącą na poboczu przyczepę (pewnie jakaś pomroczność od wielokilomwtrowego pedałowania, bo wtedy jeszcze komórek nie było a co dopiero smartfonów). Gość leżał w jakimś korytku i był całkowicie sparaliżowany. Narzeczona szybko o nim zapomniała. Pamiętam, że później jakiś expres reporterów o nim był czy jakiś inny program tego typu
Jak ktos ma pecha to i se palca w dupie zlamie.
 
Na podstawie porównań ze współczesnymi rekinami szacuje się, że u 16-metrowego megalodona głowa miała prawdopodobnie długość ok. 4,65 m, płetwa grzbietowa – ok. 1,62 m wysokości, a płetwa ogonowa – 3,85 m wysokości

Megalodon był drapieżnikiem polującym prawdopodobnie na wieloryby i inne duże ssaki morskie, mógł też polować na inne rekiny, ale tych przypuszczeń nie udało się udowodnić. Był szeroko rozprzestrzeniony w morzach mioceńskich.



:frankapprove:
 
Back
Top