Tanio skóry nie sprzedam

Mnie to zawsze bawi jak baby chcą wszystkich przekonać, że to one kogoś "przeleciały" itd. tak jak na tym filmiku "I fucked"... ja zawsze tłumaczę, że nie, to ty zostałaś zerżnięta i nie działa to w drugą stronę... ta piana z ust i wściekłość w oczach są mi miłe jak mały baranek na wielkanocnym stole :awesome:
Dokładnie, wystawily dupy, przyjęły spust na twarz i to one zerznely :juanlaugh:
 
EyJXHpNWYAA6h5N.jpeg
 
Wiadomo rozwój, tolerancja i w ogóle. Ale ciekawi mnie jak ta Julka podchodzi do tematu pracy partnera jakby był zbieraczem puszek lub pracował w innym zawodzie który jest postrzegany jako mało prestiżowy przez kobiety.
Ktoś taki nigdy nie będzie partnerem
 
To sa biedni ludzie, mylacy wszystko i z zjebanym swiatopogladem. Chcesz dziewczyno sie kurwic, to sie kurw. Tylko pozniej nie placz jak to jestes zle traktowana, jakie masz problemy psychiczne i fizyczne przez zajecie, ktore sobie wybralas. Tyle kobiet. Na swiecie jest zmuszanych w ten lub inny sposob do prostytucji, handel zywym towarem itp. Te kobiety daly by wszystko by pracowac sobie spokojnie np w biedronce na kasie.
A tu taka debilka pisze, ze najwiekszym problemem kurw to stygmatyzacja spoleczenstwa.
To sie tyczy takze aborcji. Zarowno prostytucja jak i aborcja w wiekszosci to tragedia ludzka. A te pseudo wyzwolone debilki wplycaja to do wolnosci wyboru.
 
To sa biedni ludzie, mylacy wszystko i z zjebanym swiatopogladem. Chcesz dziewczyno sie kurwic, to sie kurw. Tylko pozniej nie placz jak to jestes zle traktowana, jakie masz problemy psychiczne i fizyczne przez zajecie, ktore sobie wybralas. Tyle kobiet. Na swiecie jest zmuszanych w ten lub inny sposob do prostytucji, handel zywym towarem itp. Te kobiety daly by wszystko by pracowac sobie spokojnie np w biedronce na kasie.
A tu taka debilka pisze, ze najwiekszym problemem kurw to stygmatyzacja spoleczenstwa.
To sie tyczy takze aborcji. Zarowno prostytucja jak i aborcja w wiekszosci to tragedia ludzka. A te pseudo wyzwolone debilki wplycaja to do wolnosci wyboru.
Zajeżdża kompleksami i masochizmem :awesome:
 
:antonio:
To sa biedni ludzie, mylacy wszystko i z zjebanym swiatopogladem. Chcesz dziewczyno sie kurwic, to sie kurw. Tylko pozniej nie placz jak to jestes zle traktowana, jakie masz problemy psychiczne i fizyczne przez zajecie, ktore sobie wybralas. Tyle kobiet. Na swiecie jest zmuszanych w ten lub inny sposob do prostytucji, handel zywym towarem itp. Te kobiety daly by wszystko by pracowac sobie spokojnie np w biedronce na kasie.
A tu taka debilka pisze, ze najwiekszym problemem kurw to stygmatyzacja spoleczenstwa.
To sie tyczy takze aborcji. Zarowno prostytucja jak i aborcja w wiekszosci to tragedia ludzka. A te pseudo wyzwolone debilki wplycaja to do wolnosci wyboru.
Lepiej bym tego nie ujął :beer:
 
Back
Top