Tanio skóry nie sprzedam

Aż tak głupi nie jest raczej. Myślę, że odrobił zadanie domowe bo jest znany to musi być przygotowany szczególnie on. Jego to w każdej chwili może ktoś zapytać.

Trzeba go zapytać w takim razie, tylko może to grozić zaproszeniem na sparing :awesome: Ja jednak sceptycznie podchodzę do jego rzekomej wiedzy historycznej, udowodnił niegdyś kawałek erudycji przy grobie nieznanego żołnierza
 
Trzeba go zapytać w takim razie, tylko może to grozić zaproszeniem na sparing :awesome: Ja jednak sceptycznie podchodzę do jego rzekomej wiedzy historycznej, udowodnił niegdyś kawałek erudycji przy grobie nieznanego żołnierza
chociaż chuj wie aż zrobiłem lekki wywiad i jak zobaczyłem tą "flagę" z tyłu to też mam teraz wątpliwości xD także moze masz racje :P

 
chociaż chuj wie aż zrobiłem lekki wywiad i jak zobaczyłem tą "flagę" z tyłu to też mam teraz wątpliwości xD także moze masz racje :P



Mordo, ja Ci powiem ze swojego doświadczenia prowadzenia fanpage'a historycznego i udzielania się na grupach o tej tematyce - im głośniej ktoś drze japę "chwała bohaterom! Śmierć zdrajcom ojczyzny!", tym mniej wie na ich temat.

A powstanie warszawskie to jest kobyła temat. Mimo, że to jedynie dwumiesięczny "epizod" w trakcie największej wojny w historii ludzkości, to napisano na ten temat setki publikacji mających po tysiąc stron. Jeśli się mocno obstaje po jakiejś stronie, to lepiej mieć solidną wiedzę na ten temat, bo inaczej można się skompromitować.
Ja zgłębiałem ten temat mocno, a dyskusji podjąłbym się jedynie od strony użytej w powstaniu broni pancernej. To jest po prostu w chuj wiedzy do opanowania i nie mówię tu nawet o czysto ilościowych faktach, jak jednostki, szlaki bojowe, itd.

A jak ktoś sobie tatuuje symbole powstańcze na ciele, a wie o tym chuja, to sam się wystawia na ostrzał. Nie mówię, że Juras chuja wie, ale sam widzisz :v
 
A powstanie warszawskie to jest kobyła temat. Mimo, że to jedynie dwumiesięczny "epizod" w trakcie największej wojny w historii ludzkości, to napisano na ten temat setki publikacji mających po tysiąc stron. Jeśli się mocno obstaje po jakiejś stronie, to lepiej mieć solidną wiedzę na ten temat, bo inaczej można się skompromitować.
Ja zgłębiałem ten temat mocno, a dyskusji podjąłbym się jedynie od strony użytej w powstaniu broni pancernej. To jest po prostu w chuj wiedzy do opanowania i nie mówię tu nawet o czysto ilościowych faktach, jak jednostki, szlaki bojowe, itd
Mój teściu Ci powie, ze te wszystkie publikacje kłamią i on ma je w dupie, ponieważ wie lepiej jak było bo sam tam był i walczył - i weź tutaj polemizuj z takim argumentem :lol:
 
Mój teściu Ci powie, ze te wszystkie publikacje kłamią i on ma je w dupie, ponieważ wie lepiej jak było bo sam tam był i walczył - i weź tutaj polemizuj z takim argumentem :lol:

Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, klapki na oczach i zakuty łeb. Pewnie nawet nie wie co się działo podczas powstania w promieniu 50 metrów wokół niego.
 
7d01549cd88bed5049bd1185906db695.jpg
 
Back
Top