Tanio skóry nie sprzedam

Brazylijczycy moga miec nawet wieksza pompe przy czytaniu ich nazwisk przez Amerykanow nic Polacy,



[Tokinhoł Palhares] mistrz! :-)







379476_10150504796864424_321264489423_8352681_366382899_n.jpg
 
http://www.grapplerinfo.pl/antonio-bigfoot-silva-vs-cain-valasquez/
wie ktoś coś o tym? bo jeśli to prawda, to Silva znowu dostanie w swoją wielką dynię :D
 
978x.jpg

Nie wiedziałem, że pani Bjoergen ma takie "łapki" umięśnione. No cóż, jak widać nie wystarczyło to na Justynę :)
 
@Meru

hehe Dobry filmik. I teksty:

"Nie minęło nawet 5min (...) chcę najpierw wypić a późnej rozmawiać"
"Czuje się bardzo mocny" - w sensie możliwości picia.
 
Czy jest coś niezwykłego w poniższej sytuacji?

Człowiek 1: - Pożyczysz mi 8 groszy (bo coś tam coś tam...) ?
Człowiek 2: - Tak, jasne.
Po czym pożycza 20 groszy i... otrzymuje resztę .

Czy wy też macie wrażenie, że dzień organizowania WOŚP to przy okazji dzień żuli? Gdzie bym się nie znalazł, to każdy menel musi mnie prosić o parę groszy...
 
Jeśli zdjęcie z Bjoergen to nie fotomontaż, to ja pierdolę... xD Ale przedramię w tyle zostało :P
 
Dajcie spokój z Bjoergen i pozostałymi Norweżkami. Nie dziwi was to, że w mniemaniu Pani Kowalczyk, prawie cały peleton narciarski, bierze niedozwolone środki, a co druga zawodniczka symuluje astmę, mimo to najlepszą zawodniczą jest jedyna uczciwa, prawa, sprawiedliwa, szlachetna w stawce biegaczek Pani Kowalczyk. Jedyna czysta zawodniczka, a zarazem ta która nie daje konkurencji najmniejszych szans. Więc jak to jest z tymi choćby lekami na astmę, nie są tak dobre jakby się wydawało, a może Pani Kowalczyk ma lepsze? A może jest po prostu geniuszem? Tak też może być, chciałbym tylko przypomnieć, że kilka lat temu Pani Kowalczyk była zdyskwalifikowana, że stosowania niedozwolonych środków. Niby przypadkiem • wiadomo jak to jest z tymi przypadkami.
Z Kowalczyk to mam taki jeden problem, zraziła mnie do siebie tym, że swojego czasu każdemu lepszemu zarzucała nieuczciwą grę. Nie lubię takiego zachowania, a i takich zawodników za bardzo nie cenię. Taki Adam Małysz, to był mistrz z klasą, nigdy nie powiedział złego słowa o przeciwniku, że coś jest nie tak, że ktoś oszukuje.
Z tym bicem to jest tak, swojego czasu Kinga Rusin też się spompowała: D Skoro panieka z TV mogła, to tym bardziej sportsmenka:)

kingaukuby8kg5.jpg
 
Gdzie fake, jak ona bez kitu takie łapy ma... a widzieliście jej brzuch? :-) Edit: jakiś drogi rolex, skoro wszędzie go zakłada. :-)
 
Dużo jest podobnych zdjeć na necie, tu akurat trzyma to badziewie i ma napięte mięśnie i wyszły żyły.



Nie wiem z kiedy to zdjęcie jest, ale teraz taka moda. Dziewczyny które interesują się modą jarają się takimi zegarkami:



http://www.michaelkors.com/store/catalog/templates/P6VAll.jhtml?itemId=cat7502&parentId=cat35701&masterId=cat145
 
Back
Top