Tanio skóry nie sprzedam

Kaczka, kurwa nie mogłeś podać linka? Zaśmiecasz tylko serwer takim shitem. Na Ciebie i tak dobrze, że nie wklejałeś każdego w oddzielnym poście :-)
 
Powinny powstać jakieś regulacje odnośnie wielkości grafiki sygnatur oraz ilości obrazków w postach. Momentami jest tak napierdolone że strona ładuje się dobrą minutę albo dwie, a łącze niepotrzebnie zapycha.
 
Alistair Penn i Shane Koscheck, Kenny Diaz i Clay Stann, fajne te fotomontaże, chociaż większości zawodników nie rozpoznałem.
 
Magik i spółka - czas zmienić modem - mi na wolnym ładują się szybko



a moze czas przestac napierdalac nikomu niepotrzebny spam i pseudo smieszne obrazeczki zeby tylko najebac te 10 tysiecy postow?



jak chcesz to wrzuc jakis link bo na prawde robisz niepotrzbny burdel
 
To nie kwestia "modemów" tylko zajebania strony milionami obrazków i zapychania łącza, zarówno mojego jak i serwera forum.
 
Ja mam 10 mb , ale kurwa mać jak kaczka nawrzuca tych obrazków to co nie zjadę do dołu strony , to mi do góry wraca , bo coraz to nowe, a to jest serio wkurwiające.
 
Wejdź na pierwszą stronkę tematu Jon Jones...



Dobra, jak tak Wam przeszkadza, więcej takiej paki nie będzie - spoko
 
Jest film o zabójczej oponie http://www.filmweb.pl/film/Opona-2010-564186 to dlaczego nie mogli nakręcić o gościu z autobusu :D
 
Podobno w tym temacie nie ma offtopu, więc mam małą prośbę do moderacji. Namnożyło się nieco kont które założone zostały w tym miesiącu, z których napisano kilka postów wskazujących na to że to powrót zbanowanych. Prośba - w miarę możliwości przyjżeć się procederowi i eliminować. Dla dobra pozostałych userów. Dziękuję.
 
FrostBite, ozeszkurwajapierdole, masakra jakas, a ja podczas kolacji, nadawała by się na partnerkę Lecha Rocha, też niesamowicie utalentowana muzycznie :)



edit:



Ciekawe ile ma w bicu :)
 
Back
Top