Tanio skóry nie sprzedam

Dzieciństwo ? :D



Pierwsze moje gry na kompie to Scorched Earth (u znajomych), Wolfenstein 3D, Indiana Jones i Kyrandia.
 
Moje pierwsze gry to Doom, Blood I i II, DNF 3D, Quake, Sin, GTA I ...



Rok temu przeszedłem Quake I i II oraz Unreal - grywalność niesamowita, współczesne gry niestety się do nich (pod tym względem) nie umywają...


Edit: Posąg Steve'a Jobsa na Węgrzech:


iposag-steve-jobs-wegry-chip.jpeg
 
pamiętam jak wieki temu katowałem quake 3 arena :D była moc, do dzisiejszych gier trzeba miec komputer z parametrami o jakich mi sie nawet nie śniło.
 
Wracając jeszcze do tego gościa poturbowanego w Phuket w Tajlandii to zawsze myślałem że tam się nie jeździ z własnymi kobietami.
 
Ja pamiętam jak grałem w Prince of Persia na procesorze 286, grafice EGA, i dyskach 5,25". Do tego 1MB ramu i chyba dysk twardy 60MB :D



To był hicior wtedy, ale pewnie nie każdy pamięta... :)
 
@Madzer Tak to ta :) A druga która miałem na początku składała się z pikseli.



Barman pilksel rzucał kufle wyglądające jak piksele do klientów w barze. Dawne czasy :)
 
@Kozim - zacna giera ;)


W sumie, zapomniałem wspomnieć, że moja kariera zaczynała się od Atari, potem Amigi i gier jak Forrest Gump, PoP czy Super Frog...
 
Naprawde zacne, ale dobrze jednak że są starsi niż ja na tym forum :)



Ja zacząłem od PC w 91 i pamiętam, że ta konfiguracja o której pisałem kosztowała mase kasy, ale komp byl :)



I edytor tekstu TAG. To była zwała :)
 
PC w 91szym :-)? Wtedy dopiero wychodziłem na świat. Ale ciesze się, że miałem przyjemność zetknąć się dużo wcześniej z takim sprzętem, niż moi rówieśnicy.
Kiedy było Twoje pierwsze zetknięcie z Internetem, Kozim?
 
Ogólnie, też mnie wkur**** swoim monopolistyczną działalnością w cyfrowej dystrybucji gier. Ale chętnie poznałbym Twoje zdanie, Dazz.
 
@Madzer



Internet jakoś na przełomie 2000 i 2001.



Dogadałem się z kafejką. Pamiętam, że ich łącze na kilka kompów miało 256kb :)
 
No k****, a ja nie mogę grać normalnie w MW3!



Witaj w klubie, bro -_-


@kozim


Początkowo miałem modem, w tym samym okresie, co ty - 56, pierwsze mp3 ściągały się przez 0.5h :-)


Stałka w 2003/2004, nie pamiętam dokładnie.
 
Moje pierwsze gry to DSJ 2.1 u kuzyna na kompie :D i Fifa 2002 world cup , ale ja to młoda cipa jestem , się nie udzielam xd







A ja neta mam od 04/05
 
Back
Top