Tanio skóry nie sprzedam

Plus za samokrytykę :D? Przecież on nie ma czasu na nakurwianie na drążku w tym samym czasie , musi postować cohones ;)
 
@up: do pobrania cały materiał "1 na 1: Na podsłuchu": http://cohones.mmarocks.pl/topic/pilka-nozna/page/9?replies=209#post-227222



@down: jest, ale u mnie nie działa
 
545e4908e42c5531255c3f4807962801.gif
 
Jakie pytania w ogóle xD Goryl wygrywa z pumą i gepardem, a pregrywa z tygrysem, lwem i jaguarem



Śmieszny filmik:



 
Ułatwie Ci rozmyślania Antek - Kaczka pokonuje wszystko. Nieistotne czy to jakiś wielki kot czy goryl.



Jesteś już pewien czas na forum więc powinieneś to wiedzieć :)
 
Chyba Egzekutor:-)



Cactus, ale zależy jaki niedźwiedźi jaki tygrys np. Jakiegoś miśka brunatnego taki syberyjski tygrys by rozjebał w max minutę. Lew pewnie też.



Goryl żadnych szans nie ma z lwem , tygrysem
 
Cactus, ale zależy jaki niedźwiedźi jaki tygrys np. Jakiegoś miśka brunatnego taki syberyjski tygrys by rozjebał w max minutę. Lew pewnie też.


No nie wiem. Kiedyś oglądałem film o tygrysie syberyjskim, gatunek zagrożony. Mówilli że populacja nie wytrzymuje presji człowieka (oczywiste) i niedźwiedzia właśnie. Obecnie żyje tylko w okolicy rzeki Ussuri (z grubsza rzecz biorąc okolice Władywostoku), a w XVII wieku widywano go nawet w okolicach Jakucka.
 
Kiedyś czytałem o tej chorej rozrywce starożytnych Rzymian. Nie pamiętam już, czy dane, które podam, dotyczą jakiegoś wielkiego cyrku czy Koloseum, w każdym bądź razie mówiły one o około: 500 tygrysach, 1000 niedźwiedzi i 1500 lwów zabitych w starciach między tymi gatunkami. Jednak nie były to niedźwiedzie grizzly.
 
Kiedyś czytałem o tej chorej rozrywce starożytnych Rzymian. Nie pamiętam już, czy dane, które podam, dotyczą jakiegoś wielkiego cyrku czy Koloseum, w każdym bądź razie mówiły one o około: 500 tygrysach, 1000 niedźwiedzi i 1500 lwów zabitych w starciach między tymi gatunkami.


No i które zwierze wygrało?
 
Jak gineło najmniej tygrysów w takich starciach, to które najczęściej wygrywało? Przecież to nie była bitwa między 3000 zwierząt...
 
Jak gineło najmniej tygrysów w takich starciach, to które najczęściej wygrywało? Przecież to nie była bitwa między 3000 zwierząt...


Nie koniecznie. Nie napisałeś czy był to "turniej" gdzie zwycięzcy walczyli ze sobą aż do finału, który ustalał "mistrza", czy też zwycięzcy byli oszczędzani do następnych "igrzysk".



Jeżeli to pierwsze to które zwierzę zostało "mistrzem"?



Jeżeli to drugie to po ilu przedstawicieli miał każdy gatunek przed rozpoczęciem "igrzysk"?
 
Tygrysów mogło być najmniej bo były najtrudniejsze do sprowadzenia, nie występowały na terenie Imperium Rzymskiego.
 
Było napisane, że tygrysy najczęściej wychodziły zwycięsko z takich starć. Nie było żadnych pasów, kategorii wagowych, zbijania wagi przed ważeniem, procentów z ppv, trash talku...
 
No to pas mistrzowski możemy przyznać tygrysowi :-).


Hmmm... Takie walki na arenie to nie to samo co w realu (tfu, w naturze). Zwierzę przez dłuższy czas przebywało w klatce, w niewoli i był to dla niego olbrzymi stres. A jak wiadomo stres na różne osobniki różnie wpływa, może wywoływać strach i zmniejszać chęć walki, jak również wprost przeciwnie, może wywoływać agresja, może mobilizować itd. Te różniice mogą występować zarówno pomiędzy różnymi gatunkami, jak i w obrębie jednego gatunku. Wydaje mi się iż nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć komu przyznać pas najlepszego w przyrodzie.
 
kiedyś na discovery leciał program Battle of the Beasts w którym zestawiali najgroźniejsze zwierzęta, analizowali najmocniejsze strony i na końcu pokazywali symulację walki. coś jak Deadliest warrior. może jest gdzieś w necie jak by kogoś interesowało.



 
Back
Top