Tanio skóry nie sprzedam

50067359_2058687497557564_6001057292429033472_n.jpg
 
Kogoś mocno boli dupa. Po kilku latach ktoś pewnie zrobi skecz o nożowniku, tak jak Stuhr z "państwo mają tu polew". W Stanach cisną z 9/11, kwestia czasu.

Nie boli mnie nic kompletnie (poza kolanem #pdk), bo dla mnie szydzenie z tych dwóch spraw to porażka. A po Smoleńsku długo nie czekali na "zimnego Lecha" i "kaczkę po wawelsku" czy jakoś tak :)

W USA dość długo czekano na żarty z 9/11, nawet często w różnych standupach przewija się temat "czekałem prawie 10 lat, żeby móc spokojnie opowiedzieć ten żart"
 
Nie boli mnie nic kompletnie (poza kolanem #pdk), bo dla mnie szydzenie z tych dwóch spraw to porażka. A po Smoleńsku długo nie czekali na "zimnego Lecha" i "kaczkę po wawelsku" czy jakoś tak :)

W USA dość długo czekano na żarty z 9/11, nawet często w różnych standupach przewija się temat "czekałem prawie 10 lat, żeby móc spokojnie opowiedzieć ten żart"
Hubciu nie mówię, że Ciebie boli dupa, tylko autora tej grafiki.
Peace joł:beer:
Dojedziemy kapitana wierzę!
 
Hubciu nie mówię, że Ciebie boli dupa, tylko autora tej grafiki.
Peace joł:beer:
Dojedziemy kapitana wierzę!
Ja również wierzę, że trud jedynego sprawiedliwego prokuratora w tym kraju nie pójdzie na marne :beer:!
Bardziej to pewnie luźna obserwacja autora grafiki, raczej na jbzd i podobnych portalach nie spotkasz PiSowców i tym podobnych tworów ;)
 
Back
Top