Tanio skóry nie sprzedam

Zeldboys,to inna sprawa,że (jeśli to rzecz jasna prawda)to i on zachował się jak podlotek i coś z jego poczuciem wartości nie do końca jest ok,skoro dowartościować się chciał "zaliczając" tego pokroju panienkę.Bo przecież na spacery i do rodziców nie chciał z nią wędrować.Skrytykowałem jej postawę,bo to ona rzekomo wyśmiewa go upubliczniając treść wiadomości.



Co do rodziców i szacunku do nich i tu się zgodzę,bo generalnie mam uczulenie na smarkaczy,którzy zawdzięczają wyłącznie pracy,wysiłkom i układom rodziców swoje etaty,stanowiska pozycję,a nie potrafią znaleźć w sobie na tyle pokory,by im to przyznać,podziękować,zejść nieco na ziemię wążą się ponad miarę własnego sukcesu i zasług.Jak juz pisałem-on od ojca się nie odciął i w kilku czytanych przeze mnie wywiadach widać dobre relacje między nimi i obustronny szacunek,mimo wymagań i oczekiwań ojca.A nadto,jakby nie było,nie płaci mu nikt i nie wystawia do swojej bramki tylko dlatego,że tatusiek dobrze bronił naście lat temu,bo nie nazwisko broni piłki i gdyby nie talent i praca jego samego,tatusiek nic by nie pomógł tu.
 
Jeden bejsbol przez nogi szczesnemu i juz po karierze. A laska nawet bez kolan bedzie pierwszorzędną suczą, z tym się trzeba urodzić.
 
@Hubi-Twój post podałem jako przykład,że i Ty wychwyciłeś wywiady,w których pozytywnie mówi się o ich relacji,więc niech sobie kolega Pervert da powiedzieć,że nazbyt pochopnie ocenił jego niewdzięczność wobec ojca.



Deft,czyżbyś muzę sobie zarzucił na weekendowy nastrój?haha...No nieźle,nieźle,ładny pozerek z braciszka.Niestety jestem przekonany,że jest zapotrzebowanie w muzycznych gustach części Polaków na taki klimat...:-)
 
czy ktoś z redakcji może mi powiedzieć, dlaczego drugi dzień nie jestem w stanie umieścić posta w dziale hyde park?



btw Kalogero, napisałem Ci odpowiedź, ale cohones najwidoczniej kolejny dzień mnie "nie lubi". Long story short, wywiad znalazłem jakiś czas temu w brytyjskiej gazecie, mnie to zraziło i tyle. Mam do tego prawo, a Ty naprawdę przestań bawić się we Freuda, bynajmniej nie mam problemów z krytyką, byle by była merytoryczna.
 
Pervert - mi sie tez zdarza, ze posty nie wchodza. Klepie do skutku. Ctrl + A, Ctrl + C przed wyslaniem kazdego posta pomaga ;)
 
3c7e0796d067d7fe33225e4585e7b75b.gif




exercisey.jpg




92748-refleks.gif




 
z tego co zauważyłem to posty nie wchodzą czasami gdy umieszczamy jakiś dodatkowy element, obrazek, film itd. Wtedy najpierw trzeba napisać tekst, wysłać, potem edytować i wkleić obrazek/filmik.
 
z tego co zauważyłem to posty nie wchodzą czasami gdy umieszczamy jakiś dodatkowy element, obrazek, film itd. Wtedy najpierw trzeba napisać tekst, wysłać, potem edytować i wkleić obrazek/filmik.


Ja mam problem z linkami zawsze - wiecej niz jeden w poscie i nie wchodzi.
 
Kalogero







Nie wychwyciłem tylko większość obejrzałem i przeczytałem , dlatego dopiero teraz biorę się do oceny.
 
Ja wiem że w tym topicu spam to pojęcie względne, ale z całym szacunkiem panowie moglibyście sobie darować rozmowy o piłce i piłkarzach zwłaszcza jeśli powstają przy tym posty na kilkanaście zdań bo to trochę przeszkadza podczas przeglądania forum. Dodatkowo trochę to irytujące gdy widzi się dwie strony nowych rzeczy, z czego cała jedna strona okazuje się być waszymi postami. Bez urazy dla wrażliwych oczywiście.
 
To prawie tak jak w Polsce, tylko w Polsce jeszcze przekopka pojdzie :-) Dobra akcja, u nas by sie cos takiego przydalo.
 
Podobno kiedyś w UK policja skutecznie zniechęciła protestujących/okupujących/blokujących wystawiając głośniki i na okrągło odgrywając ten utwór:



 
Back
Top