Tanio skóry nie sprzedam

Całej europy?:mamedwhat:
Nie wiem na ile jest to odniesienie do bitwy pod Wiedniem z 1683 roku(czy całej wojny z XVII wieku), ale nawet w Anglii spotkałem ludzi którzy są wdzięczni za to i twierdza, że gdyby nie wojska Jana III Sobieskiego to wszyscy byśmy teraz mówili po arabsku. Także nie wiem co autor tej koszulki miał na myśli ale zawsze można to podpisać pod to:lol:
 


Szkoda, że ten zapaśnik nie był z nimi ;) Uchodźcy to by się nie pierdolili, ale ta polska społeczność wychowana i tolerancyjna na wszystko :) Zamiast wzbudzać szacunek u obywateli to wzbudza wrogość, za taką postawę na służbie powinien być każdy zawieszany jak niewypierdalany. Oni mają służyć ludziom, a nie ludzie być ich pożywką..
 
@lugasek
odtwarza Ci sie to? bo u mnie pusty post się wyświetla. o chuj tu chodzi?
edit. dobra działa, miałem flesza przeterminowanego
 
Serio ostra? Dziwnie to wyglądało, z takiej odległości i przy tylu ranach, to powinny być kałuże krwi zanim koleś upadł. Tak mi się przynajmniej wydaje, ekspertem nie jestem. Wpierw myślałem, że to jakieś gumowe pociski i że dlatego cały magazynek w niego wjebał, żeby stracił przytomność. A tutaj gruuuubo.....
Też ekspertem nie jestem, ale jak ktoś strzela z 9mm to prawie nic po człowieku nie widać tylko się po prostu kładzie i umiera. Na filmach to by 2 metry dalej poleciał.

Śmierć w realu ja ktoś kogoś zastrzeli dziwacznie wygląda. Filmy na łeb wyprały :lol:
 
21766579_2389303961294669_7105204368166294228_n.jpg
 
koleszka mu wyjął broń z kabury, reakcja prawidłowa.
Gaz mu wyciągnał. Co nie zmienia faktu że powinineś sie puknąć w łeb. Co to za policjant co nie potrafi sobie poradzić z jakimś zbuntowanym nastolatkiem który pewnie się troche pogubił w życiu. A tak chłopak nie żyje przez jakiegoś idiotę. Ja nie jestem żadnym przeciwnikiem policji. Z reguły racja jest po ich stronie i lepiej zawsze robić co każą ale jak widzę coś takiego to mi sie aż słabo robi. Sam po pijaku raz cwaniakowałem dostałem gonga od gliniarza i od razu się uspokoiłem. I dobrze wtedy gliniarz zrobił że mi zajebał bo mi sie należało ale to jest kurwa popierdolone. Mógł mu w nogę strzelić nawet ale nie cały magazynek.

Niech ci kurwa komuś z rodziny policjant krzwyde zrobi to ciekawe czy byś tak gadał. Zabił gówniarza "reakcja prawidłowa" .... ja pierdole
 
Gaz mu wyciągnał. Co nie zmienia faktu że powinineś sie puknąć w łeb. Co to za policjant co nie potrafi sobie poradzić z jakimś zbuntowanym nastolatkiem który pewnie się troche pogubił w życiu. A tak chłopak nie żyje przez jakiegoś idiotę. Ja nie jestem żadnym przeciwnikiem policji. Z reguły racja jest po ich stronie i lepiej zawsze robić co każą ale jak widzę coś takiego to mi sie aż słabo robi. Sam po pijaku raz cwaniakowałem dostałem gonga od gliniarza i od razu się uspokoiłem. I dobrze wtedy gliniarz zrobił że mi zajebał bo mi sie należało ale to jest kurwa popierdolone. Mógł mu w nogę strzelić nawet ale nie cały magazynek.

Niech ci kurwa komuś z rodziny policjant krzwyde zrobi to ciekawe czy byś tak gadał. Zabił gówniarza "reakcja prawidłowa" .... ja pierdole


po pierwsze porównujesz rzeczy nieporównywalne. 28lat żyje w naszym pięknym kraju i nigdy w życiu nie widziałem na własne oczy ani nie słyszałem żeby ktoś publicznie na ulicy strzelał z broni. Myślę, że nie jestem tutaj wyjątkiem. W związku z tym takie zachowania jak tego policjanta mogą Cię szokować i piszesz "Niech ci kurwa komuś z rodziny policjant krzwyde zrobi "

Ta akcja dzieje się w JuEsEj gdzie strzelaniny, napady z bronią są na porządku dziennym. Ci policjanci żyją w niewyobrażalnym stresie, bo nie wiedzą czy dzisiaj będą spać w swoim łóżku czy w kostnicy, dlatego tak ważne w stanach jest słuchanie się poleceń policjanta.

nie wiem czy ten debil wyjął gaz czy nie ale ten policjant mogl nie widziec ze to wyjął jego gaz, mogl pomyslec ze to byla jego broń. Tam nie ma czasu na zastanawianie się ani prowadzenie dialogu, gość nie zastosował się do poleceń w dodatku miał w ręku broń. A co by się stało jakby tym gazem zdołał obezwałdnić policjanta i później zrobić mu krzywde ?

zachowanie tego idioty można porównać do jazdy samochodem z prędkością 250km/h po mając dwa promile we krwi. Śmierć nie jest pewna w 100% ale jak się zdarzy to nie powinna dziwić ani szokować.
 
Gaz mu wyciągnał. Co nie zmienia faktu że powinineś sie puknąć w łeb. Co to za policjant co nie potrafi sobie poradzić z jakimś zbuntowanym nastolatkiem który pewnie się troche pogubił w życiu. A tak chłopak nie żyje przez jakiegoś idiotę. Ja nie jestem żadnym przeciwnikiem policji. Z reguły racja jest po ich stronie i lepiej zawsze robić co każą ale jak widzę coś takiego to mi sie aż słabo robi. Sam po pijaku raz cwaniakowałem dostałem gonga od gliniarza i od razu się uspokoiłem. I dobrze wtedy gliniarz zrobił że mi zajebał bo mi sie należało ale to jest kurwa popierdolone. Mógł mu w nogę strzelić nawet ale nie cały magazynek.

Niech ci kurwa komuś z rodziny policjant krzwyde zrobi to ciekawe czy byś tak gadał. Zabił gówniarza "reakcja prawidłowa" .... ja pierdole

 
Back
Top