Tanio skóry nie sprzedam

Albo sam zarobił i zna się na swojej robocie znacznie lepiej, niż ty na jego... Ciekawe dlaczego on jest ustawiony do końca życia, a ty musisz zapierdalać, żeby się utrzymać, jak z ciebie taki spec. Nie żebym potrafił grać, ale z tego, co wyczytałem na szybko to typ wygrywał po parę milionów dolarów w jednej sesji w przeszłości i jest jednym z najlepszych graczy pokera online. Tak agresywna taktyka po prostu nie działa tak dobrze na żywo, jak w internecie.
Nie wiem po co te osobiste wjazdy, jakieś kompleksy masz?
No w sumie mając miliony to lekką ręką można roztrwonić taki hajs bez mrugnięcia okiem. Tego nie wziąłem pod uwagę ;) Ale jak na rasowego gracza dość amatorska taktyka w tym układzie. Co tu bronić? Przejebał wszystko z kretesem, a Ty chcesz mi wmówić, że widać tu to jego doświadczenie i ogranie? Ja nie komentuję całej jego kariery, a tą rozgrywkę, chyba jasne. Jak to pochwalasz to droga wolna, naśladuj :) Ja się o hajs nie zakładam, taka zasada. To rodzi problemy tylko potem.

@MMAkłowicz A ja myślałem, że widziałem jak podbijał i wszedł za wszystko :)
 
@MMAkłowicz A ja myślałem, że widziałem jak podbijał i wszedł za wszystko :)
Dalej nie rozumiesz...Czy widzisz koło liczby jakąkolwiek walutę?Oni grają turniej na "punkty",kto zbierze ich więcej przechodzi do dalszej fazy turnieju i ma możliwość zagrania o główną nagrodę.To tak w najprostszym tłumaczeniu,chociaż i tak mam obawy,że nie zrozumiesz...
 
Nie wiem po co te osobiste wjazdy, jakieś kompleksy masz?
No w sumie mając miliony to lekką ręką można roztrwonić taki hajs bez mrugnięcia okiem. Tego nie wziąłem pod uwagę ;) Ale jak na rasowego gracza dość amatorska taktyka w tym układzie. Co tu bronić? Przejebał wszystko z kretesem, a Ty chcesz mi wmówić, że widać tu to jego doświadczenie i ogranie? Ja nie komentuję całej jego kariery, a tą rozgrywkę, chyba jasne. Jak to pochwalasz to droga wolna, naśladuj :) Ja się o hajs nie zakładam, taka zasada. To rodzi problemy tylko potem.

@MMAkłowicz A ja myślałem, że widziałem jak podbijał i wszedł za wszystko :)
Chcę ci tylko powiedzieć, że topowy profesjonalny gracz pokera wie więcej, niż ktoś, kto się tego uczył grając w RDR.
 
Dalej nie rozumiesz...Czy widzisz koło liczby jakąkolwiek walutę?Oni grają turniej na "punkty",kto zbierze ich więcej przechodzi do dalszej fazy turnieju i ma możliwość zagrania o główną nagrodę.To tak w najprostszym tłumaczeniu,chociaż i tak mam obawy,że nie zrozumiesz...
Skąd obawy o nie zrozumienie, gdy wytłumaczyłeś jak należy? Czyli odpadł z turnieju, ok, ja to potraktowałem jako grę o pieniądze. To coś niecodziennego dla pokera? Dziwne odniesienie, całkiem skrajne i nie do zrozumienia najwyraźniej, że trzeba się o taki szczegół czepiać, gdy ja mówię o taktyce w tej rozgrywce? :)

Suchar, nie wypowiadasz się na temat tylko wjeżdżasz z prywatą jakąś, popierdolone naprawdę.

Ten wytrawny gracz odpadł w tym rozdaniu z gry, ja bym z taką kartą odpuścił jednak i spróbował w kolejnym rozdaniu jeszcze powalczyć o przejście. Trudno, jestem amatorem, ale byłbym w grze, a on odpadł ;) Przecież to nie znaczy, że jestem lepszy czy że bym z nim wygrał w pokera... Tylko debil tak zinterpretuje jedno rozdanie. Zaryzykował, jak widać ryzyko się nie opłaciło. Taki jest efekt nie do podważenia czego dowodem jest video. Nawet jeśli w 999 na 1000 przypadków mu popłaca. Rozmawiamy o tym jednym, zgadza się...?
 
Last edited:
15826476_10155068210750116_5085059809742382759_n.jpg
 
Back
Top