Tanio skóry nie sprzedam

Na specjalne życzenie @mat01 zamieszczam filmik na którym kibice PSV rzucają pieniądze cygankom w Madrycie. Za "traktowanie ludzi jak zwierzęta" FIFA dowali PSV karę. Enjoy

Legia, Lech czy jakaś inna ekipa z Polski bądź europy wschodniej dostała by zakaz, ze 100 tyś, euro i media by 3 dni napierdalały, a tak to rozejdzie się po kościach.
 
10176263_602930286525383_8445015083382227814_n.jpg
 
Gość dostał kulą w kule. Pewnie myślicie, że Pani czarnoskóra od razu podbiega do rannego żeby zobaczyć czy wszystko jest ok? Nic bardziej mylnego.




Szkoda, że nie zajął miejsca na polu rzutu tuż przed zawodniczką i nie starał się śledzić lotu kuli cofając się do tyłu... Zawodnik powinien móc się skupić na rzucie, a nie tym czy kogoś postronnego trafi. Złe ujęcia bardziej z boku, że trzeba w takim miejscu siedzieć? Nie żal mi;]
 
I gość jest w dupie... jakby nie zareagował, to... rasizm ;)
Może ma białego trenera i mógł podejść i mu wyjebać za to jak jej uczy ;) Jakaś rekompensata...ale podejrzewam, że trener kulomiotów niezależnie od koloru skóry nie miałby problemu z tym dziennikarzem :P
Tak czy inaczej to nie wina zawodniczki, a mediów. Mogła się lepiej zachować, ale najwyraźniej taka nie jest. Jak większość ludzi obecnie, częściej się uśmiechną z czyjegoś wypadku niż pomogą. Norma :)
 
Szkoda, że nie zajął miejsca na polu rzutu tuż przed zawodniczką i nie starał się śledzić lotu kuli cofając się do tyłu... Zawodnik powinien móc się skupić na rzucie, a nie tym czy kogoś postronnego trafi. Złe ujęcia bardziej z boku, że trzeba w takim miejscu siedzieć? Nie żal mi;]
Jeden chuj gdzie stał jak dla mnie. Jakby nie było był za siatką. Pomijając jego lokalizacje skupiłbym się na tym, że zawodniczka pozbawiona jest ludzkich odruchów. Chyba każdy z nad podszedłby do tego ziomka od razu i powiedział coś w stylu "przepraszam koleś, wszystko ok?"
Jakbyś potrącił człowieka samochodem bo wszedłby Ci pod auto to zacząłbyś się z tego cieszyć,wzruszyłbyś ramionami i pojechał dalej bo to nie Twoja wina? Kurwa bądźmy ludźmi.
 
Back
Top