Tanio skóry nie sprzedam

12321480_454987608027045_516256907586326511_n.jpg

12279232_454988984693574_2994927612642630425_n.jpg
lord woder to mistrzostwo :D
 
cos o terazniejszym wymysle, mocno ingerujacym w wolnosc slowa czyli tzw "mowie nienawisci"/"hejterstwie", wg mnie to ta sama liga co poprawnosc polityczna. Na przykladzie niejakiego Kuzniara, ktory pewnie we wlasnym odczuciu wogole nie jest niczemu winny, ot uczepili sie go biednego.
 
cos o terazniejszym wymysle, mocno ingerujacym w wolnosc slowa czyli tzw "mowie nienawisci"/"hejterstwie", wg mnie to ta sama liga co poprawnosc polityczna. Na przykladzie niejakiego Kuzniara, ktory pewnie we wlasnym odczuciu wogole nie jest niczemu winny, ot uczepili sie go biednego.


Gleboka analiza. Ludzie go hejtuja bo albo
a) jest glupi
b) slucha mocodawcow (ergo to oni sa glupi).

Tak konstruktywna i chlodna analiza, ze z pewnoscia nie mozna jej nazwac hejtem :)

No i jego porada: skoro jest sie hejtowanym, nalezy zejsc z antenty. Ciekawe czy jak znajdzie moj komentarz, to zrezygnuje z youtuberki :)

A na powazniej, przy calym moim braku wiedzy o Kuzniarze - mam tylko informacje z obiektywnej, spolecznej, rozproszonej, nie sterowanej e-analizy - to jestem w stanie twierdzic, ze za takie vblogi to on placi. Bo wtedy moze - niezaleznie od tego jak sie kurtyzani, niezaleznie od niemoralnosci i chciwosci sutenera - wydlubywac takie rodzynki z e-szumu i martyrologicznie steknac: zobacznie co na mnie mowia.

Niestety pusty przebieg - sorry ludziska.
 
Back
Top