Tanio skóry nie sprzedam

widac, ze gruby @Masu nigdy na budowie nie robil, a przynajmniej z murzynami

Ha! Tymi recami pomagalem klasc dachówki, wybudować drugie piętro babci a nawet robiłem pustaki i cegły na dom na takiej trzęsącej się maszynie! I to w latach 80-tych. In jor fejs!
 
Ha! Tymi recami pomagalem klasc dachówki, wybudować drugie piętro babci a nawet robiłem pustaki i cegły na dom na takiej trzęsącej się maszynie! I to w latach 80-tych. In jor fejs!

Nie ściemniaj, taki stary to nie jesteś.
 
jxVZaa1.jpg
 
O zwinięcie przewodu na ręce.


Dla mnie na przykład to jakoś nie jest śmieszne bo po pierwsze : nie jestem rasistą jak niektórzy tutaj , a po drugie sam pracowałem bez żadnego doświadczenia na budowie z kierownikiem , który zamiast pokazac co i jak wolał się naśmiewac i pierdolic swoje mądrości ( pierdolony polaczek za granica - trzeba sie jakoś dowartosciowac jak się ma nad kimś ,,władze,, i mozna się nad kimś poznęcac ) . Też kabla nie potrafiłem zwinąc za pierwszym razem ... Tutaj ewidentnie podobna sytuacja - jebani ,, brytole ,, chcą pokazac swoją wyższosc nad świeżakiem ( w dodatku czarnoskórym ) , ale jak by przyszło co do czego to by się zesrali , obrzygali i popłakali ... Niech nie zapominają że gdyby nie obcokrajowcy, którzy zapierdalają jak woły u nich w ojczyźnie to tak pięknie by nie było ...
 
jak mozna nie potrafic kabla zwinąć?
Trzeba mieć wyobraźnię by wyobrazić sobie, że ktoś nie potrafi. Bądź ją mieć i umieć zwinąć go od razu za 1 razem. Jeśli ktoś nie zna metody przez łokieć to raczej ciężko by wpadł na taki sposób jego zwijania sam z siebie, bez tego, że ktoś mu kiedyś pokazał taką metodę. Nie róbcie z siebie ombinusów na siłę ;)

Wszystko wymaga treningu. Ja mogę się śmiać, że ktoś bierze rakietę i uderza piłki na korcie, że wylatują poza ogrodzenie, ale po co? Mam wyobraźnię i pamięć, że na początku raczej każdy gówno umie i trzeba czasu i treningu by coś przyswoić :)
 
Dla mnie na przykład to jakoś nie jest śmieszne bo po pierwsze : nie jestem rasistą jak niektórzy tutaj
To znaczy, że już śmianie się z czarnego to rasizm? :rofl: A swoją drogą to Ty jesteś rasistą, bo twoja wypowiedź daje do zrozumienia, że czarny to tak jak niepełnosprawny, z którego też nie wypada się śmiać.
 
Back
Top