Tanio skóry nie sprzedam

haha, ja ustawiłem myszke w jednym miejscu i czekałem,aż to cholerstwo znowu będzie w tym miejscu :-)
 
Hubi KURWA MAĆ, DZIĘKI! Już raz tutaj było wałkowane by nie wrzucać takiego gówna. Dzięki Tobie poszła mi się jebać godzinna praca.
 
Przecież to się dało wyłączyć alt + ctrl + delete,nie wiem jak wam pokasowało jakieś prace, ale tak czy owak współczuje :P
 
a po co ctrl + alt + delete ? :-)



wystarczyło 1 karte zamknąć a nie od razu wszystko :-)
 
Sorry perfumiarz , ale spodziewałem się , że dasz radę normalnie to wyłączyć i się domyślisz , a nie będziesz wyłączał kompa :)







Ja miałem monitor przez okno wyrzucić , przez jego ryj i głos.







A i wielkie dzięki szukałem Roberta u Majewskiego :D
 
musiałem zakończyć proces mozilli, a nie miałem zapisanego artu który pisałem. Nieważne, nie wysyłąj takich gówien na przyszłość.
 
1299685648_by_koloalu_500.jpg
 
Mógł zaszaleć z fajną dupą , jednak gdyby mi sprzedała tyle liści to bym jej nie uderzył aczkolewiek sprowadził do parteru i słowną reprymendę udzielił haha :D



Jednak sam siebie znając nie popuścił bym takiej sytuacji i wykorzystał bym tą chęć dziewoi ; >
 
Hubi ale zwróć uwagę, że koleszka wygląda bardziej jak Biebber a nie jak normalny facet ;) co i tak nie tłumaczy faktu pozostawienia dziewczyny w potrzebie ;)
 
Back
Top